اخبار امارات

حاکم دبی: امروز، دبی فرودگاه جهان است

دیدار با مسئولین هواپیمایی امارات

عالیجناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس و نخست وزیر امارات و حاکم دبی، تاکید کرد که دبی امروزه به قطب جهانی و نقطه تلاقی بشریت تبدیل شده است.

عالیجناب شیخ محمد در دیدار با مقامات ارشد گروه هواپیمایی امارات، گفت که دبی به پیوندی محوری بین قاره‌ها و تمدن‌های جهان تبدیل گردیده است.

او به روزهای اولیه تاسیس این شرکت هواپیمایی در دبی بیش از چهار دهه پیش اشاره کرد و آن را رویایی توصیف کرد که با تردیدهای بسیاری مواجه بود و موانع زیادی بر سر راهش قرار داشت.

عالیجناب شیخ محمد در یک توییت نوشت: «علی‌رغم همه چالش‌ها، این رویا به موفقیت بزرگی تبدیل شده است و اکنون بیش از ۱۱۲ هزار نفر در آن مشغول به کار هستند، ۲۷۷ شهر را به هم متصل و سالانه بیش از ۵۰ میلیون مسافر را جابجا می‌کند و درآمدی بیش از ۱۳۷ میلیارد درهم در سال دارد.»

عالیجناب شیخ محمد همچنین تاکید کرد که دبی هنوز راه زیادی در پیش دارد و در حال گسترش عملیات تجاری خود است و برنامه‌هایی برای افتتاح فرودگاهی بین‌المللی در دست دارد. این پروژه بلندپروازانه با هدف متصل کردن هر شهر در پنج قاره به دبی و تحکیم جایگاه آن به عنوان مرکز جهانی طراحی شده است.

حاکم دبی در حساب رسمی خود در ایکس نوشت: «امروز، دبی فرودگاه جهان، محل تلاقی بشریت و پیوندی حیاتی بین قاره‌ها و تمدن‌هاست.»

او توییت خود را با پیامی الهام‌بخش درباره قدرت اراده و تصمیم‌گیری به پایان برد: «درس این است که اگر مجهز به اراده و عزم هستید، اجازه ندهید کسی بین شما و رویاهایتان فاصله بیندازد. چون همیشه می‌توانید رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا