اخبار امارات

پارکینگ دبی مال از اول جولای پولی می شود

از اول جولای، پارکینگ دبی مال پولی می‌شود

مرکز خرید دبی مال روز چهارشنبه اعلام کرد که از اول جولای، در همکاری با شرکت سالیک، پارکینگ پولی را معرفی خواهد کرد. این سیستم جدید قرار است دسترسی به پارکینگ را بهبود بخشیده و فرایند آن را ساده‌تر کند تا تجربه‌ای راحت‌تر و کارآمدتر برای همه بازدیدکنندگان فراهم آورد.

سیستم پارکینگ پولی جدید در مرکز خرید دبی برای پارکینگ‌های گرند، سینما و فشن اعمال می‌شود، در حالی که پارکینگ‌های زعبیل و فانتین ویوز همچنان رایگان خواهند بود.

در روزهای هفته، رانندگان در چهار ساعت اول پارکینگ رایگان خواهند داشت و سپس هزینه‌ای بین ۲۰ درهم تا ۱۰۰۰ درهم برای پارکینگ پرداخت خواهند کرد. در آخر هفته نیز شش ساعت اول رایگان بوده و بعد از آن به صورت ساعتی هزینه دریافت خواهد شد. نرخ پارکینگ بدین ترتیب است:

به عنوان مثال، در روزهای هفته اگر مدت زمان پارک بین چهار تا پنج ساعت باشد، ۲۰ درهم هزینه دارد، اما اگر بیش از دوازده ساعت بماند، باید ۵۰۰ درهم پرداخت شود. همچنین، در آخر هفته‌ها، اگر مدت زمان پارک بیش از شش ساعت و تا هفت ساعت باشد، ۸۰ درهم هزینه دارد و اگر بیش از دوازده ساعت باشد، باید ۵۰۰ درهم پرداخت شود.

در دسامبر ۲۰۲۳، اعلام شد که پارکینگ پولی با همکاری سالیک و با استفاده از یک سیستم بدون مانع در مرکز خرید دبی معرفی خواهد شد. این مرکز خرید بیش از ۱۳۰۰۰ جای پارک دارد.

شرکت سالیک نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که با اعمار مالز همکاری خواهد کرد تا «یک سیستم مدیریت پارکینگ کارآمد و بدون وقفه را در مرکز خرید دبی ارائه دهد. طبق شرایط این قرارداد، فناوری سالیک برای ایجاد یک تجربه پارکینگ بدون مانع و روان برای مشتریان مرکز خرید به کار گرفته خواهد شد.»

آنها همچنین اظهار داشتند که سیستم پارکینگ پولی برای بهبود دسترسی به پارکینگ و ارائه‌ی تجربه‌ای راحت‌تر و کارآمدتر برای همه بازدیدکنندگان معرفی می‌شود. هدف از معرفی پارکینگ پولی، آزاد شدن فضاهای پارکینگ و تسهیل یافتن جای پارک برای بازدیدکنندگان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا