اخبار امارات

ایجاد 6هزار محل استراحت کولردار برای رانندگان دلیوری

بیش از ۶۰۰۰ استراحتگاه مجهز به امکانات ضروری در سراسر دبی برای پیک‌های تحویل غذا ایجاد شده‌اند. این استراحتگاه‌ها که نتیجه همکاری میان نهادهای دولتی و بخش خصوصی هستند، نگرانی‌های فزاینده در مورد سلامتی پیک‌هایی که در شرایط دشوار بیرون از خانه کار می‌کنند را برطرف می‌کنند.

پیک‌های این شرکت‌ها از ایجاد این استراحتگاه‌های جدید ابراز خوشحالی کرده‌اند و آن را گامی بزرگ در بهبود شرایط کاری خود می‌دانند. آنها پیش از این برای پیدا کردن مکانی جهت استراحت بین تحویل سفارش‌ها مشکل داشتند، اما حالا می‌توانند سریعاً استراحت کنند، نوشیدنی بخورند و بدون احساس خستگی کارشان را ادامه دهند.

این استراحتگاه‌ها که مجهز به امکاناتی مانند آب آشامیدنی، خوراکی، شارژر، سیستم موسیقی و تلویزیون هستند، علاوه بر فراهم کردن فضایی برای استراحت، به پیک‌ها اجازه می‌دهند تا فرایض مذهبی خود را نیز انجام دهند. برخی پیک‌ها نیز از این مکان‌ها به عنوان محلی برای سرگرمی و لذت بردن از موسیقی و فیلم استفاده می‌کنند.

یکی از پیک‌های شرکت‌های دلیوری می‌گوید: «این استراحتگاه‌ها برای ما نعمت بوده‌اند. فضایی آرام فراهم می‌کنند که در آن می‌توانیم نماز بخوانیم و در زمان استراحت قرآن بخوانیم. همچنین، داشتن مکانی برای آرامش و لذت بردن از سرگرمی‌ها پیش از بازگشت به کار عالی است.»

علاوه بر این، شرکت دلیورو نیز با راه‌اندازی ایستگاه‌های آب‌خوری و اتوبوس‌های Roo مکانی راحت برای استراحت پیک‌ها در حین کار فراهم کرده است. این اتوبوس‌ها در طول فصل تابستان در مناطق کلیدی دبی توقف خواهند داشت تا پیک‌ها بتوانند انرژی خود را بازیابی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا