اخبار امارات

هتل لوکس دبی، پالاتزو ورساچه، به مزایده گذاشته شد

صحبت‌های مربوط به فروش احتمالی هتل پالاتزو ورساچه دبی مدتی است که در محافل بانکی و املاک شنیده می‌شود. این هتل که از زمان افتتاحش در اواخر ۲۰۱۵ یکی از مقاصد شاخص گردشگری دبی بوده، اکنون با قیمت پایه ۱.۳۴ میلیارد درهمی به مزایده گذاشته شده است.

این هتل که در منطقه الجداف دبی واقع شده، تا ۵ روز دیگر برای دریافت پیشنهادهای خرید فرصت گذاشته است. شایعات مربوط به فروش این هتل از مدتی پیش در محافل بانکی و ملکی شنیده می‌شد و حتی در برخی مقاطع، صحبت از قطعی بودن فروش آن به خریدار جدید بود، اما هیچ‌کدام از این شایعات به واقعیت نپیوست.

لازم به ذکر است که مجوز تجاری این ملک شامل فروش نمی‌شود. این هتل مساحتی برابر با ۴۷۸ هزار فوت مربع دارد و شامل طبقه همکف به علاوه ۹ طبقه است. هتل پالاتزو ورساچه که ۲۱۵ اتاق لوکس دارد، از اواخر ۲۰۱۵ میزبان گردشگران بوده و در حال حاضر، اتاق‌های این هتل از شبی ۸۰۰ درهم به بالا قابل رزرو هستند.

بر اساس گفته‌های منابع بخش هتلداری، هتل پالاتزو ورساچه در ماه‌های اخیر نرخ رزرو اتاق‌ خوبی داشته که البته تا حد زیادی مدیون شهرت دبی به عنوان یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری جهان است. حال باید دید که این حراجی چه نتیجه‌ای خواهد داشت.

اگر مزایده برای هتل پالاتزو ورساچه نتواند پیشنهادهایی برابر با قیمت پایه ۱.۳۴ میلیارد درهمی دریافت کند، احتمالاً این فرآیند متوقف خواهد شد و در تاریخ دیگری مجدداً آغاز خواهد گردید.

در حالی که بازار املاک دبی شاهد یکی از بالاترین سطوح فعالیت‌های پروژه‌های جدید است، اما در زمینه حراجی‌ها نیز بسیار فعال بوده است. یکی از قابل‌توجه‌ترین حراجی‌های اخیر، فروش زمین آسمان‌خراش نیمه‌کاره «پنتومینیوم» در دبی مارینا به مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار بود که توسط گروه لوکس «سِلِکت گروپ» خریداری شد و قرار است با برند «سیکس سِنسز» تکمیل گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا