اخبار امارات

مجموعه بازی جدید و بسیار بزرگ همراه با پارک برفی

یک پارک برفی در منطقه بازی سرپوشیده جدید دبی مال

آیا به دنبال مکانی برای سرگرم کردن کودکان در فضای سرپوشیده در این تابستان هستید؟ با بوبولند، یک منطقه بازی جادویی جدید که قرار است ماه آینده در دبی مال افتتاح شود، آشنا شوید.

در مساحتی بالغ بر ۲۵ هزار متر مربع، امکانات سرگرم‌کننده بسیاری برای کودکان فراهم است که شامل بیش از ۳۰ جاذبه را در چهار بخش مختلف می‌شود.

این فضا برای کودکان در همه سنین – از نوزادان تا نوجوانان – طراحی شده است و دارای پارک برفی، سرسره سوپراسلاید، ترامپولین، استادیوم فوتبال، بخش لباس‌های پرنسسی، بخش کاردستی و هنرهای تجسمی، و همچنین اجراهای زنده، نمایش‌های تعاملی و دیدار و آشنایی با شخصیت‌های ویژه است.

برای کسانی که تولدشان نزدیک است، بوبولند می‌تواند میزبان جشن‌های تولد کودکان با کارگاه‌های تعاملی مانند آشپزخانه کوچولوها باشد که ساعاتی بی‌پایان از تفریح و سرگرمی را وعده می‌دهد.

سالیل کومار مالیک، مدیرعامل بوبولند، این مکان را «سفر به اعماق شگفتی‌های دوران کودکی» توصیف کرد و افزود: «هدف ما ایجاد فضایی بود که بازی را با یادگیری و تخیل را با آموزش ترکیب کند، به گونه‌ای که هر کودکی بتواند چیزی برای برانگیختن کنجکاوی خود پیدا کند و با قلبی سرشار از شادی آنجا را ترک کند.»

در دیگر نقاط شهر، در آستانه ماه‌های گرم تابستانی، قرار است یک منطقه بازی دیگر به نام ریبامبل در بلو واترز آیلند افتتاح شود. این مکان مجوز نوشیدنی کامل دارد و به والدین این امکان را می‌دهد که در حالی که کودکان آنها در نزدیکی آنها بازی می‌کنند، نوشیدنی خود را میل کنند.

این سرزمین عجایب الهام‌گرفته از جنگل‌های استوایی که مساحتی بالغ بر هزار متر مربع دارد، امکانات سرگرم‌کننده بسیاری برای کودکان فراهم می‌کند که شامل سرسره‌ها، استخرهای توپ، مناطق بازی، و همچنین بازی‌ها و سرگرمی‌های تعاملی برای کل خانواده می‌شود. این مکان همچنین میزبان رویدادهایی منظم مانند کارگاه‌های آشپزی، هنرهای دستی و هنرهای تجسمی خواهد بود که می‌توان آن را به صورت آنلاین رزرو کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا