اخبار امارات

دبی پارکینگ های طبقاتی بیشتری می سازد

پارکینگ‌های طبقاتی در دبی برای شرایط بارانی

شرکت پارکین، اپراتور انحصاری فضاهای پارکینگ عمومی در دبی، در نظر دارد پارکینگ‌های طبقاتی بیشتری ایجاد کند تا در شرایط آب و هوایی ناپایدار، گزینه‌های جایگزین برای رانندگان فراهم کند.

مدیران ارشد این شرکت روز پنجشنبه اعلام کردند که در حال بررسی گزینه‌های بیشتری برای گسترش پلتفرم خود هستند و یکی از آن‌ها ایجاد پارکینگ‌های طبقاتی است که 2 درصد از درآمد آن‌ها را تشکیل می‌دهد.

شرکت پارکین در سه ماهه اول سال شاهد افزایش 8 درصدی درآمد خود بود و به 215.3 میلیون درهم رسید. سود خالص نیز با افزایش 5 درصدی به 103.7 میلیون درهم رسید. مدیران پارکین اعلام کردند که با اداره راه و ترابری دبی (RTA) و سازندگان خصوصی برای گسترش پلتفرم پارکینگ خود همکاری خواهند کرد.

شبکه حمل و نقل دبی در ماه آوریل تحت تأثیر بارش باران شدید قرار گرفت و بسیاری از خودروها در فضاهای پارک عمومی و خصوصی دچار آب‌گرفتگی شدند. عملیات و خدمات پارکین نیز تحت تأثیر شرایط آب و هوایی بی‌سابقه در سراسر کشور در هفته 15 آوریل قرار گرفت. پیش‌بینی می‌شود که اختلال ایجاد شده در طی بارش باران شدید، تأثیر 4 میلیون درهمی بر درآمد سه ماهه دوم داشته باشد.

با این وجود، مدیران پارکین اطمینان دادند که باران‌های شدید تأثیر قابل توجهی بر دارایی‌های آن‌ها نداشته و اختلال به طور کلی جزئی بوده است. آن‌ها از تیم‌های واکنش سریع و اضطراری خود تقدیر کردند که به سرعت در ارزیابی و کاهش تأثیر بارش باران رکوردشکن بر عملیات خود دست به کار شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا