اخبار امارات

دبی سافاری پارک در تابستان هم باز خواهد بود

دبی سافاری پارک برای اولین بار در ماه‌های تابستان به روی عموم باز خواهد بود و بلیط‌های ویژه‌ای برای این منظور ارائه می‌کند. این خبر را شهرداری دبی در روز افتتاحیه عربین تراول مارکت در روز دوشنبه اعلام کرد.

احمد ابراهیم الزرعونی، رئیس بخش پارک‌های عمومی و امکانات تفریحی شهرداری دبی، گفت: «سال گذشته، ما این تجربه را آزمایش کردیم و الگوی خواب و تغذیه حیوانات را مطالعه کردیم که موفقیت‌آمیز بود. بنابراین، امسال می‌خواستیم آن را به روی عموم باز کنیم. می‌خواستیم بهترین زمان روز را برای بیرون آمدن حیوانات انتخاب کنیم تا تحت تأثیر گرما قرار نگیرند. بر همین اساس، تعداد محدودی بلیط روزانه برای گروه‌های کوچک تا ۱۰ نفر در دسترس خواهد بود.»

بلیط تابستانی در ماه‌های تابستان از ژوئن تا سپتامبر برقرار خواهد بود و سه تجربه مختلف را ارائه می‌کند: تور تابستانی، سفر سافاری تابستانی و پیاده‌روی در طبیعت وحشی. این تورها تجربه‌ای خصوصی و دو ساعته هستند که یک بار در صبح و یک بار در عصر برگزار می‌شوند و شامل تجربه سافاری و دیدار با حیوانات مختلف هستند.

سافاری تابستانی شامل دو ماجراجویی در خودروی اختصاصی با ظرفیت ۱۰ نفر و مجهز به سیستم تهویه هوا می‌شود. تور ۹۰ دقیقه‌ای پیاده‌روی در طبیعت وحشی نیز به کسانی که به دنبال هیجان هستند، این فرصت را می‌دهد تا در اوایل صبح از نزدیک با حیات وحش ارتباط برقرار کنند. بازدیدکنندگان می‌توانند خود را در طبیعت غرق کنند، حیوانات را در زیستگاه طبیعی خود مشاهده کنند و عکس‌های به یاد ماندنی بگیرند.

سافاری پارک دبی خانه بیش از ۳۰۰۰ حیوان از ۳۰۰ گونه مختلف است و شاهد افزایش چشمگیر تعداد بازدیدکنندگان و فروش بوده است. در سال ۲۰۲۳، فروش این پارک ۷۵۵ درصد رشد داشته است.

این پارک ۱۱۹ هکتاری شامل شش منطقه است: الوادی، دهکده آفریقایی، دهکده اکتشاف، سافاری بیابان عربی، دهکده آسیایی و مزرعه کودکان. همچنین برنامه‌های آموزشی روزانه‌ای در ساعت‌های مشخصی در طول روز ارائه می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا