اخبار امارات

رایان رینولدز، ستاره هالیوود به ابوظبی رسید

اگر به یک دلیل دیگر برای بازدید از پایتخت امارات متحده عربی نیاز دارید، جزیره یاس ابوظبی، سوپراستار رایان رینولدز را به عنوان جدیدترین مدیر ارشد جزیره (CIO) خود انتخاب کرده است.

رینولدز با پیروی از جا پای مدیران ارشد جزیره سابق، کوین هارت و جیسون موموآ، طنز منحصر به فرد خود را به این نقش آورده است. رینولدز که وظیفه تبلیغ این جزیره برای مخاطبان بین المللی را بر عهده دارد، بدیهی است که انتخابی عالی برای این مقصد است.

در تریلر هیجان انگیز جدیدی که امروز صبح در اینستاگرام یاس آیلند منتشر شد، رینولدز با چتر نجات و با نوشته «رایان خوش آمدی» روی چراغ‌های هتل W ابوظبی – جزیره یاس – از آسمان فرود می‌آید و با یک چرخش کمدی به ورودی‌های باشکوه که رینولدز به آن‌ها معروف است، مستقیماً به قلب هیجان در میان اتومبیل‌های مسابقه در پیست یاس مارینا شیرجه می‌زند.

در این ویدیو، رینولدز کلاه‌های مختلفی را که در طول دوران حرفه‌ای‌اش بر سر گذاشته است، شرح می‌دهد: بازیگر، تهیه‌کننده، مالک یک باشگاه فوتبال ولزی و اکنون عنوان درخشان دیگری را به رزومه خود اضافه می‌کند و خود را مدیر ارشد جزیره یاس ابوظبی معرفی می‌کند.

رینولدز با سرعتی باورنکردنی از ترن هوایی‌های فراری ورلد جزیره یاس تا کاوش در شهر گاتهام در وارنر دبرادرز وورلد، با انرژی و استایلی بی‌نظیر به یاس آیلند می‌آید و از طرفداران دعوت می‌کند تا با هشتگ #RollLikeRyan همراه او باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا