اخبار امارات

اوبر نوجوانان به دبی رسید

می توانید برای فرزندان 13 تا 17 ساله خود حساب کاربری اوبر با قابلیت ردیابی بسازید

اوبر تینز یا اوبر نوجوانان در امارات شروع به کار کرد تا والدین بتوانند برای فرزندان بین ۱۳ تا ۱۷ سال خود حساب کاربری اوبر ایجاد کنند. نوجوانان با این حساب کاربری می‌توانند به تنهایی سوار اوبر شوند.

این ویژگی جدید قابلیت ردیابی زنده و ضبط صوت دارد تا بالاترین سطح ایمنی برقرار شود. این یعنی اگر نتوانستید به موقع دنبال فرزندتان بروید، دیگر لازم نیست نگران امنیت رفت‌وآمد او باشید.

اوبر تینز امارات چیست؟
اوبر تینز جدیدترین ویژگی اوبر در امارات است که به خانواده‌ها این امکان را می‌دهد که بدون به خطر انداختن امنیت فرزندانشان از اوبر استفاده کنند. اوبر تینز یک حساب کاربری مخصوص دارد و نوجوانان با آن می‌توانند تحت نظارت والدین به‌تنهایی سوار اوبر شوند.

نصب اوبر تینز
از بخش فمیلی پروفایل Family Profile در اپلیکیشن اوبر، می‌توانید برای فرزند نوجوانتان یک حساب کاربری بسازید. بعد از ساختن حساب کاربری، این حساب در فرایند امنیتی قرار خواهد گرفت و بعد از تمام فرایند، فرزندتان می‌تواند خودش درخواست سفر با اوبر بدهد.

ویژگی‌های امنیتی اوبر تینز

  • ردیابی سفر و پیک به‌صورت زنده: هر زمان که فرزندتان درخواست سفر با اوبر داشت می‌توانید سفر او را ردیابی کنید و از نام راننده، اطلاعات خودرو و مقصد سفر مطلع شوید.
  • کد اعتبارسنجی: هر سفر با اوبر یک کد اعتبارسنجی مخصوص خواهد داشت که فرد نوجوان باید آن را پیش از شروع سفر به راننده بدهد. راننده نمی‌تواند بدون وارد کردن کد صحیح، سفر را آغاز کند.
  • رایدچک: با استفاده از حسگرها و جی‌پی‌اس، اوبر می‌تواند تشخیص دهد که راننده از مسیر خارج شده، توقف بی‌جا داشته یا سفر را زودتر به پایان رسانده است. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، اپلیکیشن اوبر به راننده و مسافر نوجوان پیام می‌دهد تا از وضعیت باخبر شود.
  • ضبط صوت حین سفر: قابلیت ضبط صوت می‌تواند تمام مکالمات را در حین سفر ضبط کرده و در دستگاه مسافر نوجوان ذخیره کند.
  • تماس با راننده: والدین می‌توانند هر زمان در حین سفر با راننده تماس بگیرند.
  • راننده‌های ممتاز: فقط راننده‌هایی که در مراحل گزینش و عدم سوپیشینه قبول شده‌اند، باتجربه هستند و امتیاز بالایی دارند می‌توانند درخواست سفر حساب‌های کاربری نوجوانان را قبول کنند.

پیش از این سرویس اوبر تینز در کالیفرنیا برقرار بوده و اکنون به چهار کشور عربستان سعودی، اردن، قطر و امارات اضافه شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا