اخبار امارات

تاکنون 1.4 میلیارد درهم برای کمپین اوقاف مادران جمع آوری شده است

برای کمپین اوقاف مادر از ابتدای ماه رمضان ۱.۴ میلیارد درهم جمع‌آوری شده است

عالیجناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم معاون رئیس و نخست‌وزیر امارات و حاکم دبی روز سه‌شنبه اعلام کرد که کمپین اوقاف مادر برای کمک به تحصیلات خانواده‌های کم‌بضاعت در سراسر جهان، از ابتدای ماه رمضان ۱.۴ میلیارد درهم کمک جمع‌آوری کرده است.

بدین‌ترتیب این کمپین که توسط شخص ایشان ایجاد شده از هدف ۱ میلیارد درهمی خود فراتر رفته است. بعد از اینکه در دو هفته‌ی اول کمپین ۷۷۰ میلیون درهم جمع‌آوری شد، در عرض یک هفته مبلغ جمع‌آوری شده دوبرابر شد.

ایشان در شبکه اجتماعی X نوشت: «با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه رمضان، خوشحالیم که پایان طرحی را اعلام کنیم که صدها هزار نفر جهت ادای احترام به مادرانشان در آن شرکت کردند.»

ایشان همچنین اضافه کرد: «مادر بهشت است، مسیر بهشت است و هیچ‌چیز برای جبران زحمات او کافی نیست. ما همیشه و تا ابد از مادران تجلیل می‌کنیم.»

کمپین اوقاف مادران جهت ارائه‌ی کمک‌های تحصیلی، ایجاد برنامه‌های اجتماعی و تجهیز مدارس ایجاد شد. این کمپین همزمان با ماه رمضان بود و برای آن از نقش مادران در اجتماع الهام گرفته شد، بدین‌ترتیب از افراد داخل امارات دعوت شد که به نام مادرانشان به این کمپین کمک کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا