اجاره خانه در بیزینس بی دبی

اجاره خانه در بیزینس بی دبی

با انتخاب خانه‌های آپارتمانی در بیزینس بِی توسط کاربران نهایی دارای درآمد متوسط و سرمایه‌گذاران، برج‌های این منطقه در حال ثبت رکورد یکی از بالاترین نرخ‌های رشد در بازار املاک و مستغلات دبی هستند. بخش زیادی از این رشد ارزش در نیمه اول امسال اتفاق افتاده است. طبق برخی از برآوردها، واحدهای این آپارتمان‎ها طی دو سال 17 درصد رشد قیمت و در واحدها در دبی مارینا 25 – 30 درصد افزایش داشته‌اند.

این نشان می‌دهد که رشد قیمت‌ها در بخش مسکونی دبی تنها محدود به پالم، دبی مارینا، دبی هیلز و دیگر مناطق سطح بالا نمی‌شود.

مدیر بخش تحقیقات خاورمیانه در شرکت املاک نایت فرانک، گفت: “رشد چشم‌گیر قیمت خانه در دبی طی دو سال گذشته بخشی از برنامه گسترده‌تری برای هدایت میزان استقبال کاربران به سمت مرکز دبی است که DIFC، منطقه اطراف بزرگراه شیخ زاید بین ترید سنتر و دوسیت تانی، داون تاون و دیگر مناطق سطح بالا را در برمی‌گیرد.”

بیزینس بی دیگر فقط محل واحدهای 1 تا 3 میلیون درهمی نیست. این روزها، 10 تا 20 میلیون دلار برای پیشنهادات فوقالعاده در مرکز دبی و اطراف آن وجود دارد که پنج سال پیش خیلی عجیب به نظر می‌رسید. این مسئله بیزینس بِی را در موقعیت خاصی به‌عنوان یک منطقه‌ی مهم نوظهور در دبی قرار می‌دهد.

پس از بدترین موج کووید، از چهارمین دوره سه‌ماهه سال 2020، بیزینس بِی با استقبال خریداران روبه‌رو شد.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل