نیم میلیون مسافر از امارات، به سفر تابستانی خواهند رفت

نیم میلیون مسافر از امارات، به سفر تابستانی خواهند رفت

اوج شلوغی خط هوایی امارات در تابستان فرا رسیده است و شرکت‌های هوایی دبی پیش‌بینی می‌کنند طی 2400 پرواز هفتگی در ماه جاری و ماه بعد، 550000 مسافر رفت و آمد داشته باشند.

با نزدیک شدن تعطیلات تابستان، حجم رزرو روزانه بلیت‌‌ رو به افزایش است. امارات به مسافرانی که هنوز برنامه سفر نچیده‌اند پیشنهاد می‌کند تا سریع‌تر اقدام کرده و تاریخ‌ها و پروازهای ترجیح داده شده‌ی خود را از دست ندهند. خط هوایی امارات تقریبا از 80 درصد از ظرفیت خود پیش از دوران پاندمی استفاده خواهد کرد و این تابستان هر هفته بیش از 1 میلیون صندلی را برای رسیدگی به تقاضای بالا پر خواهد کرد.

امسال، مسافران این کشور به شش مقصد خط هوایی امارات در انگلیس، قاهره، عَمان، نه مکان مختلف در هند، مانیل و بیروت سفر خواهند کرد.

حجم سفرهای تفریحی از امارات نیز در بالاترین میزان خود قرار خواهد داشت و مسافران، عمدتا خانواده‌ها و زوج‌ها، برای تعطیلات طولانی تابستان به بانکوک، استانبول، وین، زوریخ، نیس، پوکت، سنگاپور، اسلو، کوالالامپو، بریزبن و ساحل غربی آمریکا سفر خواهند کرد. بازگشت کشورها به وضعیت عادی سفر و محدودیت‌های حداقلی برای ورود کمک‌کننده خواهد بود.

مشتریان با استفاده از مسیر بیومتریک این خط هوایی در ترمینال 3، با پیش‌خوان‌های به‌خصوص، استراحتگاه‌ها و گیت‌های ورود، روند سریع و راحتی را برای سفر طی خواهند کرد.

مشتریان مستقر در عجمان و شمال امارات می‌توانند با استفاده از تسهیلات ورودی شرکت هواپیمایی عجمان که 24 ساعته باز است، از ایستادن در صف های DXB صرف نظر کنند. مشتریان خط هوایی امارات در ابوظبی می‌توانند از اتوبوس‌های این شرکت که روزانه 5 دفعه سرویس می‌دهند، استفاده کنند.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل