حراج ده روزه در سوق‌المرفای دبی شروع شد

حراج ده روزه در سوق‌المرفای دبی شروع شد

شاید قدرت گذر کردن از حراج‌های مال‌ها را داشته باشید، اما چطور می‌توان به صرفه‌جویی در هزینه‌‌ی موارد ضروری و روزانه نه گفت؟

سوق المرفا از امروز، پنجشنبه 9 ژوئن تا یکشنبه 19 ژوئن، میزبان یک حراج بزرگ خواربار است.

اما چه آیتم‌هایی را می‌توان با تخفیف خریداری کرد؟ می‌توانید تا پنجاه درصد در خریدهای مربوط به خواربار و وسایل خانه، از جمله ادویه‌جات، برنج، صابون، شامپو، محصولات پاک‌کننده و بسیار اقلام دیگر، صرفه‌جویی کنید. برندهای معروفی مانند سافکو، امگا اسپایسز، شویترامس و فالکو در این حراج خواهند بود.

پس از استفاده از این حراج، می‌توانید به حراج ویژه مگا سوق سِیل بروید که از پنجشنبه 23 ژوئن تا 9 ژوئیه، به مدت 16 روز، پا برجا خواهد بود. در این حراج می‌تونید روی خرید محصولات مختلف، از جمله پوشاک و مُد، وسایل برقی، عطر و ادکلن، مراقبت‌های پوستی و غیره، تا سقف پنجاه درصد تخفیف دریافت کنید.

سوق المرفا در دیره درهای خود را در آگوست 2021 دوباره گشود. این بازارچه‌ی سرپوشیده 400 مغازه را در خود جای داده و دارای کولر است. بنابراین هنگام خرید گرما آزارتان نمی‌دهد.

دقت داشته باشید که سوق المرفا به تازگی زمان فعالیت خود را تغییر داده و از این پس در روزهای یکشنبه تا پنج‌شنبه، از 2 بعد از ظهر تا 2 بامداد، و جمعه‌ها از 12 ظهر تا 2 بامداد باز است.

ورودی 7 و 8، سوق المرفا، دیره آیلند، دیره، دبی

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل