اخبار امارات

کارمندان در امارات میل به ماندن دارند

آنها حتی اگر نتوانند پس انداز کنند، درآمد کافی برای زندگی در امارات را دارند

افراد شاغل در امارات تمایل دارند که با صرف نظر کردن از برخی موارد در امارات بمانند، حتی اگر نتوانند پس‌انداز کنند و فقط به قدری درآمد داشته باشند که بتوانند سبک زندگی خود را حفظ کنند.

این موضوع در یک مطالعه توسط آژانس استخدامی Robert Half فاش شد که نشان می‌دهد تمایل به زندگی در امارات در اوج است و بسیاری از ساکنین حاضرند برای ماندن در امارات، از برخی ترجیحات خود صرف نظر کنند.

امارات همچنان مقصد جذابی برای کارمندان متخصص، سرمایه‌گذاران و ثروتمندان است و به دلیل مقابله موفق با پاندمی کووید-۱۹ جذابیت آن افزایش یافته است. این موضوع باعث رشد چشم‌گیر گردشگری در دبی، افزایش بی‌سابقه‌ی سرمایه‌گذاری در املاک و ورود رکوردشکن میلیونرها به دبی در سال گذشته شده است.

همچنین طرح‌های اقامتی جدیدی مانند ویزای طلایی، ویزای بازنشستگی و ویزای فری‌لسنرها میان افراد شاغل در امارات محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند که نشانگر تمایل دولت امارات به جذب و حفظ بهترین استعدادهاست.

اخیراً نیز در فهرستی که Savills منتشر کرد دبی و ابوظبی در بین ۵ مقصد محبوب جهان برای شاغلین دیجیتال نام گرفتند و دبی عنوان بهترین شهر را کسب کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا