پروژه بهسازی جاده دبی - العین افتتاح شد

پروژه بهسازی جاده دبی – العین افتتاح شد

پروژه دو میلیارد درهمی بهسازی جاده دبی – العین، که روز یکشنبه در دسترس قرار گفت، باعث کاهش زمان سفر از این جاده تا 50 درصد می‌شود.

به گفته‌ی اداره‌ی راه و ترابری، زمان سفر از این جاده از تقاطع جاده راس الخور تا تقاطع جاده امارات از 16 دقیقه به 8 دقیقه در اوج ترافیک خواهد رسید و همچنین مشکل گره‎‌خوردگی‌ ترافیک که تا دو کیلومتر ادامه پیدا می‌کرد، حل می‌شود.

این جاده در تمام جهات عریض شد و از 3 لاین به 6 لاین تغییر کرد. این پروژه دربرگیرنده‌ی شش تقاطع اصلی، چندین پل‌ و فرعی به طول مجموع 11.5 کیلومتر است. این بهبودسازی‌ها میزان ورودی به جاده را دوبرابر و از 12000 خودرو در ساعت به 24000 خودرو در هر دو جهت تبدیل می‎‌کند.

این جاده توسط شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیهعد دبی و رئیس هیئت اجرایی، افتتاح شد.

متار الطایر، مدیر کل و رئیس هیئت اجرایی سازمان راه و ترابری، به شیخ حمدان گفت که این پروژه جریان ترافیک را کاهش داده و ارتباط با جاده شیخ محمد بن زاید، جاده شیخ زاید بن حمدان آل نهیان و جاده امارات را بهبود می‌بخشد.

این جاده برای جمعیتی بالغ بر 1.5 میلیون نفر که در محله‌ی دو طرف آن زندگی یا کار می‌کنند سودبخش خواهد بود. همچنین به 25 دانشگاه و کالج با بیش از 27500 دانشجو نفع خواهد رساند.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DubaiMediaOffice (@dubaimediaoffice)

 

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل