امکان سفر به بالی از امارات، بدون قرنطینه

امکان سفر به بالی از امارات، بدون قرنطینه

شهروندان امارات مجددا می‌توانند بدون قرنطینه‌شدن به بالی سفر کنند

برای اولین بار در ظرف حدود دو سال، ساکنین امارات بالاخره می‌توانند بدون قرنطینه به بالی سفر کنند. این جزیره به روی برخی از توریست‌ها مجددا گشوده شده است.

از امروز، دوشنبه هفتم مارس، قرنطینه دیگر برای مسافران ضروری نیست و مسافرینی که از ۲۳ کشور از جمله امارات می‌آیند دوباره برای دریافت ویزا به محض رسیدن واجد شرایط هستند.

علاوه بر ساکنین امارات، مسافرینی که از کشورهای آمریکا، قطر، کانادا و ترکیه و همچنین بخش‌هایی از آسیا و اروپا می‌آیند هم همگی برای دریافت ویزا به محض رسیدن واجد شرایط هستند.

البته بازدیدکنندگان باید همچنان گواهی واکسیناسیون یا دوز تقویتی نشان دهند، به محض رسیدن به بالی تست پی سی آر کووید-۱۹ بدهند، و تا زمان اعلام نتایج در محل اقامتشان خود را قرنطینه کنند. نتایج معمولا ظرف ۲۴ ساعت حاضر می‌شود.

بازدیدکنندگان همچنین باید بیمه‌ای داشته باشند که هزینه‌های مربوط به کووید را تا ۱۰۰٫۰۰۰ دلار پوشش می‌دهد.

اگر قصد دارید جزیره‌گردی کنید یا به استان‌هایی غیر از بالی سر بزنید، باید در روز سوم بازدید خود یک تست پی سی آر دیگر بدهید تا اجازه‌ی سفر کسب کنید.

هر چند بالی بدون قرنطینه اجازه‌ی ورود می‌دهد ولی برای ورود به سایر بخش‌های اندونزی همچنان نیاز به قرنطینه دارید.

در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی از دبی یا ابوظبی به بالی وجود ندارد ولی هر دو ایرلاین امارات و اتحاد مستقیما به جاکارتا پرواز می‌کنند. از آنجا، بازدیدکنندگان می‌توانند یک پرواز یک ساعت و پنجاه دقیقه‌ای به بالی داشته باشند. تعداد زیادی ایرلاین محلی در این مسیر رفت و آمد می‌کنند.

مسافرین همچنین می‌توانند از دبی با ایرلاین سنگاپور سفر کنند و به این ترتیب اول به سنگاپور بروند و سپس خود را به بالی برسانند.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل