اخبار امارات

بزرگترین کلاب موج سواری سرپوشیده در دبی ساخته می شود

آیا هرگز دلتان خواسته روی موج‌های ساحل سوار شوید؟ به زودی می‌توانید این کار را در محیطی امن یاد بگیرید زیرا Surfbase به‌زودی در دبی افتتاح خواهد شد.

سرف‌بیس اولین مجموعه‌ی سرپوشیده‌ و تمام‌وقت مخصوص موج‌سواری در دبی خواهد بود و در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ باز خواهد شد.

این مجموعه کلاس‌های آموزش موج‌سواری برای تمام سطوح از تازه‌کار تا حرفه‌ای برگزار می‌کند. این کلاس‌ها به‌صورت خصوصی یا گروهی هستند و حتی می‌توانید رویدادهای گروهی نیز برگزار کنید.

کودکانی که می‌خواهند موج‌سواری یاد بگیرند نیز می‌توانند در کلاس‌های این مجموعه شرکت کنند. این مجموعه حتی برای حرفه‌ای‌هایی که می‌خواهند مهارت‌های خود را افزایش دهند مناسب است.

مهم‌ترین مزیت سرف‌بیس این است که بیرون هرچقدر هم هوا گرم باشد، باز هم می‌توانید در یک محیط خنک و سرپوشیده به موج‌سواری بپردازید. همچنین این محیط کاملاً امن است و در آن از موانعی مثل مرجان‌ها، خطراتی مثل کوسه‌ها یا موج‌های بیش از حد بزرگ خبری نیست.

موج‌های ساخته‌شده توسط دستگاه‌های موج‌سازی ارتفاعی بین ۸۰ سانتی‌متر تا ۳ متر دارند. بسته به سانس مشخص شده، برای تازه‌کارها موج‌های کوچک و آرام و برای حرفه‌ای‌ها موج‌های بزرگ و پرسرعت در نظر گرفته شده است. این مجموعه قرار است بتواند موج‌هایی به طول ۳۰ متر ایجاد کند که رکورد این موضوع را خواهد شکست.

سرف‌بیس همچنین دارای باشگاه بدن‌سازی، سالن یوگا، رستوران و لانج نیز خواهد بود. در حال حاضر تاریخ افتتاح یا محل آن مشخص نشده است اما انتظار می‌رود این مجموعه در مرکز شهر ساخته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا