اخبار امارات

15 دسامبر، تاریخ بازگشایی بازار کریسمسی مدینه جمیرا

درست زمانی که تابستان در اروپا به پایان رسیده و ساکنین این کشورها برای زمستانی سرد و خسته‌کننده آماده می‌شوند، دبی آماده‌ است تا هیجان‌انگیز‌ترین فصلش را پشت سر بگذارد. از جشن‌های روز ملی امارات گرفته تا فستیوال‌های موسیقی، تفریحات فضای باز و بازارهای مختلف، زمستان در دبی بهترین فصل سال است.

یکی از این رویدادهای فصل زمستان در دبی، بازار مدینة جمیرا است که امسال نیز برگزار می‌شود. بازار Madinat Festive Market از روز جمعه ۱۵ دسامبر تا پنج‌شنبه ۷ ژانویه باز خواهد شد و روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه از ۳ بعدازظهر تا آخر شب و روزهای جمعه تا یکشنبه از ۱۲ ظهر تا آخر شب فضایی جادویی خواهد ساخت. ورود به این بازار برای عموم رایگان است.

این بازار وسعت ۱۷۵۰ مترمربعی دارد و یک درخت کریسمس ۱۲ متری مزین به توپ و ستاره در آن قرار خواهد گرفت. زیر این درخت انواع هدایا با روبان‌های سفید و قرمز پیدا می‌شود. در این بازار می‌توان خرید کرد و از سرگرمی‌های مختلف مانند موسیقی زنده مخصوص کریسمس لذت برد.

برای بچه‌ها هم یک فضای مخصوص برف‌بازی، بانجی جامپینگ، قطار قطبی و کشتی ونیزی وجود دارد. همچنین می‌توانید همراه بابانوئل سوار عبره شوید یا خانه‌ی نان زنجبیلی خودتان را تزئین کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا