اخبار امارات

آیا یک پدر می‌تواند دردبی فقط اسپانسر دخترش شود؟

سوال: من برای یک شرکت در دبی کار می‌کنم و درآمد ماهانه‌ام بالای ۱۰ هزار درهم است. آیا می‌توانم فقط اسپانسر دخترم شوم تا پیش من بماند و درس بخواند در حالی که به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانم اسپانسر کل خانواده (همسر و پسرم) بشوم؟

پاسخ: در امارات، فردی که مقیم است می‌تواند اسپانسر ویزای اقامت امارات برای اعضای درجه‌یک خانواده‌ی خود شود. طبق بند ۹ قانون مهاجرت امارات، فرد خارجی که مجوز اقامت دارد می‌تواند طبق شرایط و معیارهای مقررات اجرایی این قانون اسپانسر اعضای خانواده خود شود.

همچنین فردی که ساکن امارات است و ماهانه بیش از ۴ هزار درهم یا ۳ هزار درهم همراه با مسکن درآمد در امارات دارد، می‌تواند اسپانسر دختر مجرد خود شود.

اگر دختر شما ازدواج نکرده باشد از آن‌جایی که درآمد ماهانه‌ی شما بالای ۱۰ هزار درهم است می‌توانید اسپانسر او شوید. همچنین اگر دختر شما قصد ثبت‌نام در مراکز آموزش عالی امارات را دارد، می‌تواند از آن طریق نامه‌ی ادمیشن از یک دانشگاه در امارات دریافت کند و ویزا بگیرد.

اگر دختر شما پذیرش دانشگاهی در امارات بگیرد، آن دانشگاه یا موسسه آموزشی می‌تواند ترتیب اثر دهد تا از GDRFA دبی یا ICP در سایر امارت‌ها ویزای اقامت صادر شود. دختر شما همچنین می‌تواند برای ویزای طلایی اقدام کند که برای برخی دانشجویان امکان پذیر می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا