اخبار امارات

بزرگترین بازار سرپوشیده میوه و سبزیجات دبی افتتاح شد

ساکنین دبی اکنون می‌توانند در بازار سرپوشیده‌ی جدیدی که شهرداری دبی به تازگی افتتاح کرده، میوه و سبزیجات تازه خریداری کنند.

بلوم مارکت با بیش از ۶۶ هزار متر مربع وسعت یکی از بزرگ‌ترن بازارهای سرپوشیده در منطقه است و در بازار میوه و سبزیجات دبی در العویر واقع شده است.

محمد فریدونی، مدیر بازارهای شهرداری دبی می‌گوید: «بلوم مارکت یکی از پروژه‌های اصلی شهرداری دبی است که قصد دارد دسترسی به محصولات تازه مستقیم از تولید را ممکن کند به‌خصوص از آن‌جایی که این بازار میوه‌های وارداتی‌ای خواهد داشت که در بازارهای دیگر یافت نمی‌شود. با این ویژگی این بازار تبدیل به یک قطب خرید میوه و سبزیجات خواهد شد.»

علاوه بر محصولات وارداتی، این بازار محصولات تازه از مزارع داخل کشور را نیز به مصرف‌کنندگان عرضه خواهد کرد. به گفته‌ی آقای فریدونی، این بازار سایر بازارهای میوه و سبزیجات را کامل خواهد کرد و با بازار و فروشندگان کنونی رقابت نمی‌کند. ویژگی این بازار این است که هم به‌طور خرده و هم به‌طور عمده محصولات را به مشتریان مصرف‌کننده و فروشنده عرضه می‌کند. همچنین در این بازار قیمت‌ها نسبت به فروشگاه‌ها رقابتی‌تر و پایین‌تر خواهد بود.

گفته می‌شود بازار بلوم مارکت مورد توجه فروشندگان زیادی قرار گرفته و طبقه‌ی اول آن به‌طور کامل اجاره داده شده است. همچنین در طبقه‌ی اول این بازار سه رستوران همراه امکانات دیگر تاسیس خواهد شد. محوطه‌ی پارکینگ این مجموعه ۴۷۰ فضای پارکینگ و بیش از ۲۰۰ فضای پارکینگ برای کامیون‌ها دارد. در این بازار ۷۶۰ کیوسک وجود خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا