اخبار امارات

یک موزه چند بعدی هنرهای دیجیتال در دبی مال باز می شود

موزه‌ Arte Museum یک فضای هنری چند بعدی جدید است که به زودی در دبی مال باز می‌شود. این موزه توسط یک شرکت طراحی رسانه دیجیتال به نام district ساخته شده است.

این تجربه‌هنری در دبیمال اولین از نوع خود در منطقه‌ی خاورمیانه و جنوب آفریقاست. احتمال می‌رود که این فضا با نمایشی به نام Eternal Nature (طبیعت جاودان) افتتاح شود که یک برداشت از جاودانگی طبیعت فراتر از زمان و فضاست. تیزرهای منتشر شده در حساب اینستاگرامی آن مردی ایستاده روبه‌روی یک موج دیجیتال بزرگ را نشان می‌دهد.

آثار هنری که در این نمایشگاه به نمایش درمی‌آیند درست جلوی چشمان حاضرین با استفاده از جدیدترین فناوری‌های رسانه و خلاقیت تصویری بی‌نظیر به وجود می‌آیند. این نمایش چند‌بعدی به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد که طبیعت را رها از زمان و فضا درک کنند.

موزه‌ی Arte Museum در سال ۲۰۲۰ آغاز به کار کرد و از آن زمان به شهرهای مختلفی در سراسر جهان رفته است. این موزه همچنین جوایز متعددی از جمله iF Design Award کسب کرده است.

انتظار می‌رود که این موزه امسال افتتاح شود؛ اما هنوز تاریخ دقیقی مشخص نشده است. همچنین گفته می‌شود که این موزه جایگزین Infinity des Lumieres خواهد شد که از ماه مارس به دلیل تعمیرات تعطیل شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا