اخبار امارات

تخفیف تابستانی برای زیپ لاین و سورتمه جبل جیس در راس الخیمه

امروز چهارشنبه اعلام شد که فعالیت‌های تفریحی در بلندترین کوه امارات، جبل جیل، در طول تابستان نیز برقرار خواهد بود. مرکز تفریحات راس الخیمه (RAKL) اعلام کرد که در پارک جبل جیس در طول تابستان فعالیت‌های زیپ‌لاین، تور آسمانی (اسکای تور) و سورتمه‌ ارائه می‌شود.

این مرکز همچنین به مدت محدودی تخفیف در نظر گرفته و افراد می‌توانند برای طولانی‌ترین زیپ‌لاین جهان یعنی جیس فلایت ۲۰ درصد تخفیف، و برای طولانی‌ترین سورتمه‌سواری منطقه یعنی جیس اسلدر ۱۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

از ماه جولای تا ۱۵ سپتامبر، جیس فلایت و اسکای‌ تور از چهارشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر فعالیت خواهند کرد تا افراد بتوانند از تفریح در کوهستان که هوا خنک‌تر است لذت ببرند.

طولانی‌ترین زیپ‌لاین جهان علاقه‌مندان به هیجان را در قله‌های بلند کوهستانی و دره‌های عمیق با سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت پرواز می‌دهد. اسکای‌تور نیز علاقه‌مندان را به مسیری پیچیده متشکل از شش زیپ‌لاین از ۳۳۷ متر تا بیش از ۱ کیلومتر طول می‌برد.

سورتمه‌ی جیس اسلدر از پنج‌شنبه تا یکشنبه از ساعت ۱ تا ۷ بعدازظهر در روزهای عادی و از ساعت ۱۱ صبح تا ۷ بعدازظهر در روزهای آخر هفته فعالیت دارد. این سواری هشت‌دقیقه‌ای علاقه‌مندان را با سرعت ۴۰ کیلومتر از بالای کوهستان حجر سرازیر می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا