تعطیلی باند شمالی فردگاه دبی

تعطیلی باند شمالی فردگاه دبی

باند شمالی فرودگاه بین‌المللی دبی، 45 روز بسته می‌شود

باند شمالی فرودگاه بین‌المللی دبی به مدت 45 روز، از 9 مه تا 22 ژوئن، به منظور نوسازی و تضمین امنیت و بازدهی پروازها بسته خواهد بود.

مقامات اخیرا اعلام کرده‌اند که تعدادی از پروازها به فرودگاه‌های دیگر منتقل خواهند شد. این برنامه‌ی تعمیرات فرودگاه بین‌المللی دبی، در هفته بیش از 1000 پرواز خود را به پایانه‌های دیگر در DXB، فرودگاه آل مکتوم(DWC) و فرودگاه بین‌المللی شارجه منتقل خواهد کرد.

در اینجا شاهد لیست جامعی از شرکت‌های هوایی هستید که پروازهای خود را به DWC انتقال داده و برنامه‌های پروازشان تغییر کرده است:

فلای دبی

به مسافران توصیه شده است قبل از سفر، فرودگاه های خروج و ورود خود را بررسی کنند تا از داشتن اطلاعات صحیح اطمینان حاصل کنند. این اطلاعات در قسمت مدیریت رزرو در flydubai.com موجود است و در تاییدیه رزرو ذکر میشود. همچنین مسافرانی که از DWC سفر می‌کنند، میتوانند از پارکینگ فرودگاه به طور رایگان بهره‌مند شوند.

ایر ایندیا اکسپرس

این شرکت هواپیمایی به کسانی که از قبل پرواز از فرودگاه بین‌المللی دبی، یا به مقصدِ آن رزرو کرده‌اند، توصیه کرده است که پروازهای جدید که به شارجه و DWC هدایت شده‌اند، به جای قبلی‎ها رزرو کنند. این تغییرات را می‍توان از طریق مرکز تماس ایر ایندیا اکسپرس یا دفاتر شهری آن انجام داد.

گلف ایر

به مسافرانی که در این مدت پروازهایی به مقصد دبی یا از دبی دارند، و ممکن است برنامه‌های سفرشان تحت تاثیر قرار گرفته باشد، توصیه می‌شود بخش «manage my booking» در gulfair.com و اپلیکیشن Gulf Air را بررسی کنند تا مطمئن شوند که به/از فرودگاه صحیح و مربوطه سفر می‌کنند.

ایندیگو ایرلاینز

برای داشتن سفری راحت و بدون دردسر، این شرکت هواپیمایی به همه مسافران توصیه کرده است که زمان حرکت و رسیدن پروازهای خود به/از DXB و DWC را مجدداً تأیید کنند.

اسپایس جت

به همه مسافران توصیه شده است که برای داشتن سفری راحت، زمان حرکت و رسیدن پروازهای خود به/از DXB و DWC را مجدداً تایید کنند.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل