اخبار امارات

تا %75 تخفیف در جشنواره بزرگ خرید در شارجه

حراج تابستانی شارجه برای سال ۲۰۲۳ امروز شنبه با تخفیف‌های ویژه‌ای از ۲۵ تا ۷۵ درصد برای خرید از برندهای بین‌المللی در مراکز خرید و فروشگاه‌های سراسر شارجه آغاز شد.

این جشنواره خرید ۶۵ روزه که توسط اتاق بازرگانی و صنایع شارجه (SCCI) برگزار می‌شود، به خریدارانی که ۱۰۰ درهم یا بیشتر خرید کنند فرصت برنده شدن انواع جایزه‌ها را می‌دهد.

اتاق بازرگانی شارجه بن‌های خریدی به ارزش مجموع بیش از ۱۰۰ هزار درهم و همچنین پکیج‌های اقامتی، پکیج‌های توریستی و یک قرعه‌کشی بزرگ برای نیسان پاترول ۲۰۲۳ در نظر گرفته است.

این بیستمین دوره‌ی حراج تابستانی شارجه است و با شعار «به تابستان در شارجه خوش آمدید» برگزار می‌شود. محمد احمد امین العوادی، مدیر کل اتاق بازرگانی شارجه، می‌گوید این جشنواره یکی از مهم‌ترین رویدادهای تجاری در شارجه می‌باشد.

فروشندگان و مراکز خرید در سراسر این امارت مشتاقانه در این جشنواره شرکت می‌کنند تا از موج افزایشی مشتریان نهایت استفاده را ببرند. این جشنواره شامل رویدادهای جذاب، تخفیف‌ها، قیمت‌های رقابتی و قرعه‌کشی‌های بزرگی خواهد بود و در طی آن فعالیت‌های تفریحی برای تمام سنین برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا