اخبار امارات

ریزورت بولگاری و برج العرب در بین 10 هتل برتر دنیا قرار گرفتند

ریزورت بولگاری در دبی در بین 1000 هتل برتر جهان امسال در رتبه پنجم قرار گرفته است. این فهرست که توسط شرکت فرانسوی La Liste در روز پنجشنبه منتشر شد، برج العرب دبی در رتبه هشتم قرار دارد.

دویست هتل 10 مکان اول این فهرست را به خود اختصاص داده اند. بولگاری ریزورت دبی با 20 هتل دیگر در رتبه پنجم قرار دارد، برج العرب با 38 هتل دیگر در جایگاه هشتم قرار دارد.

به گفته La Liste، این رتبه بندی بر اساس راهنمای سفر، نشریات رسانه ای و بررسی های آنلاین است.

ریزورت بولگاری دبی

این هتل در جزیره «جمیرا بی» به شکل نعل اسب قرار دارد و مناظر دیدنی از دریا را ارائه می دهد.

تنها دو دقیقه با ماشین از سرزمین اصلی فاصله دارد و از طریق یک پل 300 متری قابل دسترسی است.

طبق گفته هتل و ریزورت بولگاری، اندازه هتل بولگاری دبی از هتل‌های بولگاری کشورهای دیگر بزرگتر است

این هتل مجلل دارای اولین باشگاه قایق بادبانی Bulgari است که مشرف به بندری با 46 قایق است و امکاناتی مانند استخر و بار روباز، باشگاه Little Gems، رستوران غذاهای دریایی ایتالیایی Yacht Club ، و سالن استراحت اعضا را ارائه می‌دهد.

هتل و استراحتگاه بولگاری در برخی از شهرهای بزرگ جهان وطنی در سراسر جهان از جمله دبی، لندن، میلان، پاریس، توکیو، رم، پکن، شانگهای و بالی واقع شده است.

برج العرب

یکی از نمادین ترین مکان های دیدنی دبی، برج العرب است که از برج ایفل بلندتر و تنها 60 متر از ساختمان امپایر استیت در ایالات متحده کوتاه تر است. در جزیره ای مصنوعی در 280 متری سواحل دبی واقع شده است.

این هتل برخی از منحصر به فردترین امکانات مانند استخر بی نهایت، ساحل خصوصی و یکی از بلندترین آتریوم های بزرگ با ارتفاع 180 متر را ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا