اخبار امارات

تور سافاری دبی، بهتری تفریح توریستی دنیا شد

سافاری دبی بهترین فعالیت توریستی جهان که باید حداقل یک بار در زندگی انجام دهید.

پلتفرم بین‌المللی سفر Tripadvisor داده‌های نظرسنجی از میلیون‌ها نفر از سراسر جهان را طی ۱۲ ماه تحلیل کرده تا فهرست منتخبی از بهترین تفریحات و فعالیت‌ها تهیه کند؛ و دبی در این فهرست اول است.

در این فهرست تجربه‌های فوق‌العاده‌ای برای مسافران از جمله کوه‌نوردی تا ماچوپیچو، تماشای نهنگ در آلاسکا و غواصی در ایسلند وجود دارد، اما تجربه‌ی گردش در صحرای دبی است که رتبه‌ی اول را بین فعالیت‌های باکت‌لیستی (فعالیت‌هایی که حداقل یک بار در زندگی باید آن‌ها را تجربه کنید) کسب کرده است.

گردش در صحرای دبی در کنار انتخاب شدن به عنوان بهترین فعالیت باکت‌لیستی، به عنوان چهارمین تجربه‌ی برتر از تمام انواع در جهان انتخاب شد که دستاورد بزرگی برای بخش در حال رشد گردشگری در امارات به شمار می‌رود.

این وبسایت عناوین دیگری از جمله بهترین جاذبه‌ها، بهترین شهربازی‌ها و پارک‌های آبی و بهترین تورهای تاریخی و فرهنگی نیز معرفی کرده است. گردش در صحرای دبی تنها تفریح برتر امارات نیست که در فهرست بهترین‌های جهان جای گرفته است. فواره‌ی دبی فانتین نیز پس از کولوسئوم رم و بازیلیکا بارسلونا و جلوتر از برج ایفل و ساختمان امپایر استیت نیویورک به عنوان چهارمین جاذبه‌ی برتر جهان انتخاب شد.

در فهرست بهترین شهربازی‌ها و پارک‌های آبی جهان نیز یاس آیلند ابوظبی دو عنوان کسب کرد و فراری ورلد و یاس واترورلد هر دو در فهرست ۱۰ شهربازی و پارک‌ آبی برتر جهان قرار گرفتند.

فهرست ۱۰ فعالیت باکت‌لیستی که باید حداقل یک بار تجربه کنید:

۱) گردش صحرایی دبی، امارات
۲) مسیر اینکاها به ماچوپیچو، پرو
۳) تماشای نهنگ‌ها در آلاسکا، امریکا
۴) صخره‌نوردی در دوبلین، ایرلند
۵) سافاری با جیپ در آروبا
۶) بالن هوای داغ در کاپادوکیه، ترکیه
۷) قایق‌سواری لان هاها در ویتنام
۸) شنای با ماناتی‌ها در فلوریدا، امریکا
۹) غواصی در گسل‌های زیرزمینی، ایسلند
۱۰) گردش آتش‌فشانی در سان خوزه، کاستاریکا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا