اخبار امارات

ساعات کاری دفاتر GDRFA دبی در ایام تعطیلات عید قربان

اداره کل اقامت و امور اتباع خارجی دبی ساعات کاری خود را برای تعطیلات عید قربان پیش رو اعلام کرد.

از سه‌شنبه 27 ژوئن تا یکشنبه 30 ژوئن 2023، مرکز مستقر در فرودگاه بین‌المللی دبی، ترمینال 3 (سالن ورود)، باز بوده و از ساعت 6 صبح تا 10 شب به ارائه خدمات GDRFA ادامه می‌دهد. در طول این مدت هر روز بعد از ظهر با این حال، مراکز پاسپورت به مدت 24 ساعت باز خواهند بود و هر روز به مشتریان خدمات ارائه می دهند.

در طول تعطیلات عید، دفتر مرکزی GDRFA، واقع در الجافلیه، در کنار ایستگاه پلیس بر دبی، روبروی ایستگاه متروی الجافلیه، به طور موقت تعطیل خواهد بود. پس از تعطیلات، کار به صورت معمول از سر گرفته می شود و ساعت کاری اداری از ساعت 7:30 صبح تا 6 عصر خواهد بود. ساعت کاری مرکز العویر در ایام تعطیلات عید قربان از ساعت 6 صبح تا 10 شب خواهد بود.

به ساکنانی که قصد تمدید ویزای اقامت خود را دارند یا به مسافرانی که به دنبال تغییر مجوز خود هستند، توصیه می‌شود قبل از برنامه‌ریزی برای بازدید، ساعات کاری تعطیلات را بررسی کنند.

کارمندان بخش دولتی و خصوصی در امارات از فردا سه شنبه به مناسبت عید قربان تعطیلات چهار روزه خواهند داشت. این تعطیلات شامل روز عرفه (27 ژوئن) و سه روز تعطیلی عید قربان (28 تا 30 ژوئن) است. برای کارمندانی که تعطیلات آخر هفته شنبه و یکشنبه دارند، این تعطیلات به یک استراحت شش روزه تبدیل می‌شود. آن‌ها روز دوشنبه 3 جولای کار خود را از سر می گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا