اخبار امارات

درآمد بیشتر با مشاغل پاره وقت در دبی

ساکنین امارات با کار پاره وقت می توانند تا 10 هزار درهم بیشتر درآمد داشته باشند

ساکنین امارات می‌توانند تا ۱۰ هزار درهم درآمد اضافه
از طریق شغل پاره‌وقت داشته باشند

کارکنان ساکن امارات می‌توانند از طریق شغل پاره‌وقت تا ۱۰ هزار درهم در ماه درآمد اضافه داشته باشند.

کارشناسان کاریابی می‌گویند بیشتر مشاغل پاره‌وقت در امارات دارای دستمزد ساعتی رقابتی هستند اما مجموع درآمد به مهارت کارکنان، حیطه‌ی کاری و فوریت کارفرما برای استخدام بستگی دارد.

همچنین مشاغل پاره‌وقت می‌تواند به کارفرمایان کمک کند که پروژه‌های کوتاه‌مدت را تکمیل کنند و با داشتن نیروی کار موقت و انعطاف‌پذیر پاسخگوی تقاضاهای فصلی باشند.

طبق قانون امارات، کارکنان می‌توانند پس از دریافت مجوز از وزارت منابع انسانی و بومی‌سازی امارات، برای بیش از یک کافرما کار کنند.

دستمزد ساعتی بین ۷۵ تا ۱۵۰ درهم متغیر است و به ساعات کاری، نوع کار، تجربه‌ی فرد و غیره بستگی دارد. ساعات کاری نیز به‌نوبه‌ی خود به ترجیح شخصی و نیازمندی‌های شغلی در بخش مهمان‌داری و سرگرمی بستگی دارد.

به‌طور متوسط، افراد در شغل‌های پاره‌وقت بین ۴ تا ۷ ساعت در روز کار می‌کنند که برای فرد انعطاف‌پذیری و تعادل کار و زندگی به همراه دارد. درآمد حاصل از این مشاغل نیز به عواملی مانند نرخ دستمزد، مسئولیت‌های شغلی و تعداد ساعات کاری بستگی دارد.

در قانون امارات حداقلی برای ساعات کاری افرادی که قرارداد شغلی پاره‌وقت دارند ذکر نشده است اما یک شغل پاره‌وقت ایده‌آل چیزی بین ۶ تا ۲۰ ساعت در هفته زمان می‌برد.

مشاغل پاره‌وقت رایج در امارات شامل دستیار فروش، نماینده امور مشتریان، تولیدکننده محتوا، راننده‌ی تحویل غذا، مدیر شبکه‌های اجتماعی، متخصص بازاریابی دیجیتال، سرپرست هماهنگی رویدادها، سفیر یا تبلیغ‌کننده‌ی برندها، دستیار مدیریتی، برنامه‌نویس وب، طراح گرافیک، مشاور آی‌تی، مدیر شبکه و غیره می‌باشد که این‌ها فقط برخی از مشاغل پاره‌وقت موجود هستند و بسته به حیطه‌ی کاری و مهارت‌های مورد نیاز شغل‌های پاره‌وقت بیشتری نیز ممکن است در دسترس باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا