اخبار امارات

تور سافاری صحرای دبی در تابستان تا 90 درهم هم پایین می آید

چرا در تابستان باید به سافاری صحرایی دبی بروید

هر کسی که تابه‌حال از امارات بازدید کرده می‌داند که اگر یک تجربه باشد که همه باید آن‌ را امتحان کنند، آن سافاری صحرایی است. در این سواری هیجان‌انگیز می‌توانید ابهت و شکوه تپه‌های شنی را که هنگام غروب به رنگ طلایی درمی‌آیند احساس کنید.

گردش در صحرا معمولا در فصل زمستان و زمانی که هوا خنک است انجام می‌شود و به دلیل آفتاب داغ و گرمای زیاد کسی به رفتن به صحرا در فصل تابستان فکر نمی‌کند. اما چیزی که بسیاری از افراد نمی‌دانند، این است که تورلیدرها راهی پیدا کرده‌اند تا این گردش در تابستان نیز به همان اندازه مفرح باشد.

تغییراتی در فصل تابستان صورت می‌گیرد، برای مثال گردش صبح زود یا عصر انجام می‌شود و با غروب دیرهنگام آفتاب فرصت برای کارهای مختلف بیشتر است. همچنین در فصل تابستان غروب و طلوع آفتاب در صحرا بسیار زیبا‌تر است و منظره‌هایی ایجاد می‌شود که در فصل‌های دیگر رخ نمی‌دهند.

آسمان شب در صحرا در فصل تابستان رویای کسانی‌ است که به تماشای ستارگان علاقه‌ دارند. در صحرا و دور از نورهای شهر، آسمان به تصویر زنده‌ای از ستارگان و سیاره‌ها بدل می‌شود و می‌توان به راحتی صور فلکی را مشاهده کرد.

به علاوه فصل تابستان فرصت مناسبی برای آشنایی با فرهنگ و سنت‌های عربی است. بازدیدکنندگان می‌توانند محصولات سنتی عربی را مشاهده و خریداری کنند، غذاهای مخصوص عربی را بچشند و از مهمان‌نوازی مردم محلی لذت ببرند. در فصل تابستان نیز موسیقی و رقص سنتی برپا می‌باشد.

اما بهترین مزیت بازدید از صحرا در فصل تابستان، تخفیف‌های ویژه‌ی آن است. با کاهش تعداد بازدیدکنندگان، قیمت‌ها کاهش می‌یابد و بسیاری از تورها تخفیف‌های ویژه و پکیج‌های استثنایی در فصل تابستان ارائه می‌دهند. همچنین به دلیل خلوت بودن در فصل تابستان، فضای بیشتر و دنج‌تری برای گشت‌وگذار وجود خواهد داشت.

قیمت سافاری صحرایی در فصل تابستان از نفری ۹۰ درهم شروع می‌شود در حالی که این قیمت برای فصل زمستان حداقل ۱۵۰ درهم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا