اخبار امارات

فستیوال سه روزه موزیک هاوس به نام دیفکتد در دبی

دیفکتد رکوردز، کمپانی ناشر موسیقی مستقل با تخصص در موسیقی هاوس که جشن‌های بزرگی در بریتانیا، ایبیزا و میامی برگزار کرده قرار است بالاخره به دبی بیاید. برای سه روز جشن با فهرستی پر از هنرمندان حرفه‌ای و فضای درست و حسابی آماده شوید.

آخرین باری که این ناشر موسیقی به دبی آمد سال ۲۰۱۸ بود که یک جشن ۱۲ ساعته در سوهو بیچ برگزار کرد. امسال آن‌ها از سه روز موسیقی هاوس بدون‌توقف وعده می‌دهند. این روییداد از روز جمعه ۱۳ اکتبر تا یکشنبه ۱۵ اکتبر در مکان‌های مختلف در دبی برگزار خواهد شد.

رویداد اول در روز جمعه ۱۳ اکتبر در یک انبار برگزار می‌شود که مکان هنوز مشخص نیست و تا کنون به این منظور استفاده نشده است. روز بعد یعنی شنبه ۱۴ اکتبر این جشنواره در سول بیچ جبل علی ریزورت میزبان شما خواهد بود و موسیقی‌های مخصوص دیفکتد زیر نور آفتاب اجرا خواهد شد. روز آخر جشن نیز در یک مجموعه استخردار برگزار خواهد شد که هنوز مکان آن مشخص نشده است.

این کمپانی موسیقی‌هایی منتشر کرده که شاید از آن خبر نداشته باشید، از جمله Love Generation در سال ۲۰۰۵ توسط Bob Sinclair که یک قطعه‌ی عالی برای شروع جشن‌هاست. از آن پس نیز آن‌ها تولیدکننده‌ی قطعاتی مثل Future از Inner City، قطعه‌ی Need in Me از Flashmob و قطعات بی‌شمار دیگری بوده‌اند.

در سال‌های اخیر نیز دیفکتد رکوردز مسئول تولید قطعات معروفی مثل Cola از CamelPhat و Pump It Up از Endor بوده است. جدیدترین آهنگ Inner City نیز با حضور ادریس آلبا به نام No More Looking Back کار این شرکت می‌باشد.

فروش رسمی بلیت این جشنواره از انتهای ژوئن آغاز خواهد شد اما پیش‌خرید بلیت‌ها از روز پنج‌شنبه ۲۹ ژوئن امکان‌‌پذیر است، بنابراین تقویم خود را علامت بزنید و برای خرید بلیت به defecteddubai.com مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا