اخبار امارات

در دبی می توانید 24 ساعت قبل چمدان ها را تحویل فرودگاه دهید

مسافران هواپیمایی امارات می‌توانند چمدان‌ها را ۲۴ ساعت قبل از پرواز رایگان تحویل دهند

هواپیمایی امارات دبی به مسافران توصیه کرده است که برای برنامه‌ریزی سفر خود در ماه ژوئن و جولای وقت صرف کنند. تعداد پروازهای خروجی پیش از عید قربان در تاریخ ۲۴ ژوئن به‌طور چشم‌گیری افزایش می‌یابد و در تاریخ ۱ جولای که بسیاری از خانواده‌ها راهی سفرهای تابستانی خود می‌شوند، به اوج می‌رسد.

این هواپیمایی به مسافران می‌گوید که حداقل ۳ ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حضور پیدا کنند. همچنین چندین راهنمایی برای مسافران در نظر گرفته تا از شلوغی تعطیلات در امان بمانند.

مسافران هواپیمایی امارات می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای از شب قبل چمدان‌های خود را در فرودگاه تحویل دهند. مسافرانی که از دبی راهی مقصد خود می‌شوند می‌توانند ۲۴ ساعت قبل از پرواز چک‌این کرده و بار خود را تحویل دهند. بدین‌ترتیب آن‌ها می‌توانند دیرتر به فرودگاه رفته و مستقیم به بخش امور مهاجرت بروند.

مسافران هواپیمایی امارات همچنین می‌توانند از مرکز چک‌این داخل شهر در ICD Brookfield واقع در DIFC دبی استفاده کنند. با مراجعه به این مرکز از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب، می‌توان از طریق کیوسک‌های خودکار یا پیشخوان‌های مخصوص هواپیمایی امارات در پرواز خود چک‌این کرد.

همچنین کسانی که از عجمان راهی فرودگاه دبی می‌شوند می‌توانند از ۴ ساعت قبل از پرواز در مرکز ۲۴ ساعته‌ی پذیرش پرواز در ترمینال مرکزی عجمان، چک‌این کرده، بار خود را تحویل داده و کارت پرواز دریافت کنند. سپس با خرید بلیت اتوبوس به‌قیمت ۲۰ درهم به ترمینال۳ فرودگاه دبی بروند که اتوبوس‌های آن هر روز از ۴ صبح تا ۱۱:۳۰ شب حرکت می‌کنند. با رسیدن به فرودگاه، مسافران می‌توانند سوار هواپیما شوند.

همچنین افراد ساکن شارجه و دبی می‌توانند از خانه از سرویس چک‌این استفاده کنند.

به مسافران یادآوری می‌شود که برای پروازهای خروجی از دبی، کارت پرواز به‌صورت دیجیتال از طریق اپلیکیشن یا ایمیل صادر می‌شود. چک‌این آنلاین و از طریق اپلیکیشن از ۴۸ ساعت پیش از زمان پرواز ممکن می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا