اخبار امارات

بزرگ ترین پارک موج سواری مصنوعی جهان در ابوظبی افتتاح می شود

بزرگ‌ترین پارک موج‌سواری مصنوعی جهان امسال در ابوظبی افتتاح می‌شود

ابوظبی به تازگی پارک برفی اسنو ابوظبی را افتتاح کرده است اما در خبری جدید که شرکت املاک Modon شب گذشته منتشر کرد، به زودی می‌توانیم از یک نوع کاملاً متفاوت از تفریحات ورزشی در ابوظبی لذت ببریم.

به گفته‌ی خبرگزاری دولتی وام، Surf Abu Dhabi بزرگ‌ترین و پیش‌رفته‌ترین پارک موج مصنوعی در جهان قرار است در ابوظبی افتتاح شود. این پارک تا پایان ۲۰۲۳ باز خواهد شد و تنها یکی از بخش‌های پروژه‌ی بزرگ Modon برای جزیره‌ی حدیریات است که شامل اولین میدان دوچرخه‌سواری سرپوشیده در منطقه و بزرگ‌ترین پارک شهری در ابوظبی نیز می‌شود.

این پارک موج‌سواری در جزیره‌ی حدیریات و با تنها یک پل فاصله با البطین قرار خواهد داشت. در کنار جاذبه‌های دیگری مانند Trail X و Circuit X قرار دارد و همچنین می‌توانید از باشگاه ورزشی ساحلی در فضای باز و انواع سالن‌های ورزشی و صخره‌نوردی استفاده کنید.

این پارک با همکاری سازمانی که سابقه‌ی ۱۱ بار قهرمانی در لیگ جهانی موج‌سواری را دارد، یعنی Kelly Slater Wave طراحی شده است و قابلیت برگزاری مسابقات بزرگ و ایجاد بزرگ‌ترین موج‌ها از انواع مختلف را دارد. اما این پارک فقط مخصوص موج‌سواران حرفه‌ای نیست و حتی تازه‌کاران نیز می‌توانند به راحتی در این پارک موج‌سواری کنند.

جزیره‌ی الحدیریات با پایان این پروژه دارای املاک مسکونی لوکس در دو محله‌ی روی تپه با نمای زیبا از این جزیره‌ی صحرایی خواهد بود. همچنین با آماده‌سازی ساحل این جزیره، ۵۳ کیلومتر به خط ساحلی تفریحی ابوظبی اضافه خواهد شد که ۱۶ کیلومتر آن مربوط به ساحل‌های جدید می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا