اخبار امارات

استخدام در امارات به بالاترین نرخ رشد طی 7 سال گذشته رسید

اعتماد کسب‌وکار در امارات در بالاترین سطح خود از اکتبر ۲۰۲۱ – بیشترین میزان استخدام در هفت سال گذشته

شاخص اعتماد کسب‌وکار در امارات در ماه می به بالاترین میزان خود از اکتبر ۲۰۲۱ رسید و این موضوع در تعداد استخدام‌ها نیز مشخص است. [شاخص اعتماد کسب‌وکار یا BCI اطلاعاتی درباره‌ی رشد آینده بر اساس نظرسنجی‌ها درباره‌ی توسعه در تولید، سفارشات و موجودی کالاهای آماده در بخش صنعتی ارائه می‌دهد. ]

استخدام‌های جدید در بخش خصوصی امارات با بیشترین سرعت از سال ۲۰۱۶ افزایش داشته است. این موضوع در داده‌های ماهانه‌ی شاخص PMI در عملکرد بخش خصوصی امارات قابل تایید است.

کسب‌وکارهای امارات در ماه می از بازده خوبی در بخش عملیاتی برخوردار بودند و داده‌ها نشان می‌دهد در این ماه فشار قیمت‌ها کم شده است.

شاخص PMI امارات در ماه می به ۵۵.۵ رسید که نسبت به ۵۶.۶ در ماه اپریل کمتر بود اما باز هم از متوسط طولانی‌مدت خود یعنی ۵۴.۲ بالاتر قرار داشت. PMI هزینه‌های کسب‌وکارها، روند استخدامی و مسائل کلی‌تر را بررسی می‌کند و شاخص بالای ۵۰ نشانگر رشد است.

فعالیت استخدامی در ماه می رشد زیادی داشت و سرعت استخدام به بالاترین حد خود از جولای ۲۰۱۶ رسید که نشان‌دهنده‌ی میل شدید شرکت‌ها به ایجاد ظرفیت به امید رشد پایدار است.

بخش‌های اساسی در این ماه استخدام‌های جدیدی داشتند و پیش‌بینی می‌شود که بخش ساخت‌وساز نیز با پایان تابستان رشد کند. پروژه‌های بزرگی در دبی و ابوظبی در حال ساخت هستند که به زودی به اتمام خواهند رسید. همچنین اعلام ادامه‌ی ساخت پالم جبل علی امیدها را برای افزایش فضای پروژه‌ها بالا برده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا