اخبار امارات

17 هزار تابلو برای معرفی روش های پرداخت پارکینگ دبی

17 هزار تابلو برای معرفی 4 روش پرداخت، در پارکینگ های دبی نصب شده اند

اداره راه و ترابری دبی (RTA) گام بزرگی در راستای آسان‌تر کردن پرداخت هزینه‌ی پارکینگ برداشته است. این اداره بیش از ۱۷۵۰۰ علامت راهنمایی در مناطق پارکینگ مختلف سراسر شهر نصب کرده است. این تابلو‌ها اطلاعات مهم شامل جزئیات هزینه‌ی پارکینگ، ساعت خدمات و روش‌های پرداخت را به رانندگان اطلاع می‌دهند.

این کار بخشی از تلاش‌های RTA برای رسیدگی به امور مشتریان از طریق بهبود خدمات، ارائه‌ی بهترین راهکارها برای استفاده از پارکینگ و افزایش دسترسی آن‌ها از روش‌های مختلف است. تابلوهایی که جدید نصب شده‌اند به خوبی در شب خوانده می‌شوند و برای روش‌های پرداخت مختلف چهار QR کد دارند که پرداخت مستقیم از روش‌های مختلف را آسان‌تر می‌کند.

یکی از این QR کد‌ها برای دانلود اپلیکیشن RTA و دیگر برای پرداخت از طریق واتس‌اپ می‌باشد. کاربر وارد صفحه‌ی گفتگو با سیستم می‌شود که در آن می‌تواند اطلاعات خودرو و مدت پارکینگ را وارد کرده و پیام تایید دریافت کند.

همچنین یک QR کد برای پرداخت از طریق Apple Pay با آیفون و یک QR کد برای پرداخت از طریق پیامک نیز روی این تابلوها قرار داده شده است. برای پرداخت با پیامک فرد نیازی به دسترسی به اینترنت ندارد.

در این سیستم همچنین کاربر می‌تواند به‌جای هربار وارد کردن اطلاعات خودرو، خودروهایی را که قبلا ثبت کرده بوده انتخاب کند.

طبق جدیدترین آمار اداره‌ی RTA، بیش از ۸۰ درصد مشتریان این اداره ترجیح می‌دهند هزینه‌ی پارکینگ و سایر خدمات را از طریق گوشی همراه و تبلت‌های هوشمند پرداخت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا