اخبار امارات

مادر بحرینی از رئیس امارات به خاطر نجات جان دخترش تشکر کرد

یک زن بحرینی از رئیس امارات به‌خاطر نجات‌ دادن جان دخترش تشکر کرد. رئیس امارات عالیجناب شیخ محمد بن زاید آل نهیان پیش‌تر این دختر را برای درمان به خارج از کشور فرستاده بود. این دختر که مریم نام دارد از دو سالگی از تومور مغزی رنج می‌برد.

مادر او، لطیفه، همچنین از عالیجناب شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد و رئیس شورای اجرایی دبی برای جویا شدن حال دخترش تشکر کرد. او تاکید کرد که رهبران امارات الگویی برای کارهای بشردوستانه هستند و این کشور سرزمین خوبی‌هاست.

این شهروند بحرینی به روزنامه‌ی امارات الیوم گفت که بیماری دخترش از دو سالگی در زمان همه‌گیری کووید-۱۹ آغاز شد. با کمک رئیس امارات، مریم توانست به کره‌ی جنوبی برود تا مراقبت‌های درمانی لازم را دریافت کند.

لطیفه می‌گوید: «دو سال بعد از درمان دخترم در کره‌ی جنوبی، حالا در حال دریافت دومین دور درمانی است. به لطف کمک‌های عالیجناب شیخ حمدان، دخترم می‌تواند به لندن سفر کند تا جراحی لیزر انجام دهد که به بهبود وضعیت او کمک زیادی خواهد کرد.»

لطیفه همچنین تصمیم گرفته که برای تشکر از کمک‌های ولیعهد دبی، نام پسرش را فزاع بگذارد. او همچنین اضافه کرد که حال مریم در حال حاضر خوب است و می‌تواند زندگی عادی داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا