اخبار امارات

دبی شماره پلاک های خاص سه رقمی را به مزایده می گذارد

یک مزایده دیگر در راه است

اداره RTA پلاک‌های اختصاصی ۳ رقمی می‌فروشد

ساکنین دبی می‌دانند که هر چه شماره‌ی پلاک خودرو کوتاه‌تر و عددش کوچک‌تر باشد، آن پلاک گران‌قیمت‌تر است.

رانندگانی که می‌خواهند پلاک جدید داشته باشند می‌توانند به زودی آن را خریداری کنند زیرا اداره راه و ترابری دبی (RTA) مجموعه‌ای از پلاک‌های اختصاصی ویژه‌ را روز دوشنبه ۲۹ می به‌صورت آنلاین به مزایده می‌گذارد.

اگر صاحب خودرو هستید و می‌خواهید پول زیادی خرج شماره‌‌ی پلاک خودروتان کنید، می‌توانید از همین حالا در این مزایده‌ی آنلاین ثبت‌نام کنید.

در این مزایده تعداد ۳۵۰ پلاک شامل پلاک‌های دو رقمی برای خودرو‌های کلکسیونی و موتورسیکلت‌ها و پلاک‌های سه، چهار و پنج رقمی برای خودروهای شخصی به فروش خواهد رسید.

این مزایده هفتادویکمین مزایده‌ی آنلاین RTA برای فروش شماره پلاک‌های ویژه می‌باشد. مزایده از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۹ می آغاز شده و تا جمعه ۲ ژوئن ادامه خواهد یافت.

پیشنهاد دهندگان در این مزایده باید پرونده‌ی ترافیک در دبی داشته باشند، چک ضمانت به ارزش ۵ هزار درهم نزد RTA گرو بگذارند و مبلغ ۱۲۰ درهم به عنوان هزینه‌ی ورود مزایده بپردازند. آن‌ها همچنین در صورت خرید پلاک باید ۵ درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز بپردازند.

پرداخت هزینه‌ها از طریق مراکز امور مشتریان RTA در ام‌الرمول، البرشا و دیره، از طریق کردیت کارت در وبسایت rta.ae و یا از طریق اپلیکیشن Dubai Drive قابل انجام است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا