اخبار امارات

اجاره لیموزین در دبی

لیموزین سواری در دبی

دبی در تابستان تفریحات مختلف و گوناگونی برای گردشگران و ساکنین خود ارائه می‌دهد. کارشناسان این عرصه می‌گویند که این شهر تجربیات منحصربه‌فردی از جمله لیموزین‌سواری عرضه می‌کند.

لیموزین سواری تفریحی است که هر کس باید حداقل یک بار آن را تجربه کند. محبوبیت لیموزین‌‌سواری در ماه‌های تابستان افزایش می‌یابد زیرا به یکی از اینستاگرامی‌ترین تفریحات موجود تبدیل می‌شود.

این خودروهای شیک و بلند با صندلی‌ها چرمی، نورپردازی محیطی و سیستم‌های سرگرمی آخرین مدل، هر مناسبتی را به یک مناسبت ویژه تبدیل می‌کنند. چه یک قرار عاشقانه داشته باشید چه صرفاً بخواهید احساس VIP بودن داشته باشید، لیموزین زرق‌وبرق بی‌نظیری دارد.

 

بیشتر بخوانید: خرید خودرو در دبی و آشنایی با بازار ماشین های دست دوم امارات

 

لیموزین‌ها اندازه‌های متفاوتی از ۸ تا ۲۲ نفر دارند. قیمت هر لیموزین به اندازه‌ی آن بستگی دارد. قیمت یک لیموزین ۸-۱۰ صندلی از ساعتی ۴۵۰ درهم شروع می‌شود و یک لیموزین ۲۲ صندلی ممکن است تا ساعتی ۱۲۰۰ درهم قیمت داشته باشد. در خارج از شهر قیمت بر اساس مسافت نیز تغییر خواهد کرد. همچنین قیمت لیموزین‌ها در فصل تابستان کمی ارزان‌تر است.

با لیموزین‌ها می‌توانید از دبی به هر نقطه‌ی دلخواه بروید و قیمت آن بر اساس ساعت محاسبه می‌شود. در لیموزین‌سواری مسیر اهمیتی ندارد زیرا بسیاری از افراد برای تماشای شهر سوار لیموزین نمی‌شوند بلکه خود لوکس بودن خودرو است که جذابیت دارد.

این لیموزین‌ها معمولاً از آلمان وارد می‌شوند و مشابه خودروهای قدرتمند امریکایی هستند. آن‌ها مدل‌های مختلفی از مرسدس بنز گرفته تا فورد، جیپ، کادیلاک، کرایسلر و داج دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا