اخبار امارات

هتل جی دبلیو ماریتوت مارکویس دبی، بهترین هتل خاورمیانه شد

بهترین هتل خاورمیانه به انتخاب تریپ ادوایزر

هتل JW Marriott Marquis به انتخاب Tripadvisor بهترین هتل خاورمیانه شد

همه می‌دانیم که امارات هتل‌های بی‌نظیری دارد و هتل‌های عالی جدیدی نیز قرار است در این کشور ساخته شود، اما شرکت امریکایی Tripadvisor که یک آژانس مسافرتی آنلاین است، به تازگی دبی را جایگاه برخی از بهترین هتل‌های جهان در سال ۲۰۲۳ دانسته است.

این شرکت در جوایزی که براساس انتخاب مسافران اهدا کرده تعدادی از بهترین هتل‌های جهان را معرفی کرده است. برندگان از میان ۱.۵ میلیون هتل در ۱۰ دسته‌بندی مختلف انتخاب شدند.

تریپ‌ادوایزر بعد از تحلیل داده‌ها و نظرات مسافران در سال ۲۰۲۲، فهرست ۱۰ هتل برتر در خاورمیانه را اعلام کرد که دبی مجموعاً هفت هتل در این فهرست و همچنین پنج هتل برتر این فهرست را از آن خود کرده است.

از بین هتل‌های دبی، هتل JW Marriott Marquis در صدر فهرست بهترین هتل‌های خاورمیانه قرار دارد و Nikki Beach Resort، The Westin Mina Seyahi، The Ritz-Carlton و Raffles رتبه‌های بعدی را صاحب شدند. در رتبه‌ی نهم و دهم نیز Grand Millennium Business Bay و Rixos The Palm قرار گرفتند.

هتل JW Marriott Marquis دستاورد بزرگ دیگری نیز داشت و در فهرست بهترین هتل‌های جهان در رتبه‌ی ششم قرار گرفت. این هتل همچنین در فهرست لوکس‌ترین هتل‌های خاورمیانه اول شد و در فهرست بهترین هتل-اسپاهای جهان به رتبه‌ی دوم دست یافت.

هتل Rixos The Palm نیز علاوه بر رتبه‌ی دهم در میان بهترین هتل‌های خاورمیانه، رتبه‌ی شماره یک در فهرست بهترین هتل‌های مناسب خانواده در خاورمیانه و رتبه‌ی یازدهم لوکس‌ترین هتل‌های خاورمیانه را کسب کرد.

دبی تنها شهر امارات نیست که از هتل‌های آن به عنوان بهترین یاد شده است. هتل Conrad ابوظبی در اتحاد تاورز رتبه‌ی ۱۱ را در فهرست بهترین هتل‌های خاورمیانه و رتبه‌ی هفتم را در فهرست لوکس‌ترین هتل‌های خاورمیانه از آن خود کرد.

هتل WB Abu Dhabi Curio Collection نیز در فهرست بهترین هتل‌های مناسب خانواده در خاورمیانه به رتبه‌ی چهارم رسید و اقامتگاه صحرایی Telal Resort Al Ain رتبه‌ی هفتم بهترین هتل‌های کوچک خاورمیانه را کسب کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا