اخبار امارات

مزایده بزرگ ماشین های کارکرده در شارجه

بعضی خریداران با 20 هزار درهم به جای 40 هزار درهم، صاحب ماشین شدند

علاقه‌مندان، خریداران و فروشندگان خودرو در مزایده‌ای که گفته می‌شود بزرگ‌ترین مزایده‌ی زنده‌ی خودرو در امارات است معامله‌های استثنایی انجام دادند. به گفته‌ی برگزارکنندگان این مزایده، برخی از شرکت‌کنندگان با خرید خودرو با قیمت نصف قیمت بازار از مزایده خارج شدند.

خریداران از فرصت خود برای خرید خودروهای کارکرده‌ای که در خارج از مزایده قیمتشان تقریباً دوبرابر می‌بود استفاده کردند. عصر روز یکشنبه بیش از ۲ هزار نفر در منطقه‌ی صنعتی ۲ شارجه جمع شدند تا در مزایده‌ی مرحبا شرکت کنند.

تعداد ۳۶۰ خودرو کارکرده در این مزایده برای فروش قرار گرفت و برای هر سلیقه و بودجه‌ای گزینه‌ای وجود داشت. تمام خودروهای داخل مزایده از پیش قابل آزمایش بودند و تمام آن‌ها چراغ سبز داشتند؛ به این معنی با پیشنهاد ۵۰۰ درهم یا بالاتر می‌شد آن‌ها را خریداری کرد.

زبیر راشدی، مدیر اجرایی مزایده‌های مرحبا می‌گوید: «افراد توانستند پیشنهاد‌های خیلی ارزانی ۳۰ تا ۴۰ درصد زیر قیمت بازار بدهند. همچنین توانستند شمش طلا، تلویزیون هوشمند و گوشی همراه هوشمند و سایر جایزه‌ها را برنده شوند. این مزایده یک نمایش تمام عیار بود و در آن انواع مدل‌ها، انواع رنج قیمت‌ها، خودروهای لوکس، پرمیوم، اقتصادی، و غیره برای انواع سلیقه‌ها و بودجه‌ها وجود داشت. ما هدفمان پاسخ به تقاضای موجود در بازار است و به همین دلیل تمرکز اصلی روی خودروهایی بود که در کلاس اقتصادی قرار می‌گیرند.»

برای کسانی که نمی‌توانستند شخصاً در این مزایده حضور یابند، این مزایده به صورت زنده نیز پخش می‌شد.

مزایده‌های مرحبا هر هفته شش بار در دو شعبه‌ی سوق الحراج در شارجه اتو ویلج و منطقه‌ی صنعتی ۲ شارجه برگزار می‌شوند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام
    از اینکه زحمت حباب سانسور در صدا وسیمای ایران و مافیای دولتی رامی‌شکنید و اطلاعات به روز به مخاطبان خود می‌دهید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا