5 دلیل برای فرستادن فرزندان به مدارس شبانه روزی دبی

5 دلیل برای فرستادن فرزندان به مدارس شبانه روزی دبی

مدارس شبانه‌روزی (boarding school) در دبی و مزایای آن

اخیراً دبی محبوبیت زیادی به‌عنوان مقصدی برای مدارس شبانه‌روزی‌‌ پیدا کرده است. مدارس شبانه‌روزی از قدیم بین خانواده‌ها محبوبیت زیادی داشته و خانواده‌ها فرزندان خود را به این مدارس در نقاط مختلف جهان می‌فرستند تا از مزایایی مثل آموزش خوب، رشد شخصی و تاثیرات فرهنگی بهره‌مند شوند.

اما چه مواردی دبی را به بهترین جا برای فرستادن فرزندان به مدرسه‌ی شبانه‌روزی تبدیل می‌کند؟ با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره مدارس دبی به همراه اطلاعات کامل + شهریه!

 

برای نمونه، مدرسه‌ی بین‌المللی سویسی دبی (SISD) افراد ۱۱ تا ۱۸ سال را ثبت‌نام می‌کند. دانش‌آموزان این مدرسه از بیش از ۹۰ ملیت مختلف با زبان‌ها و فرهنگ‌های مختلف تشکیل شده‌اند و این مدرسه با تمرکز بر مواردی مثل دوزبانه بودن، آموزش ممتاز، تداوم‌پذیری زیستی و همکاری، محصلین خود را به بهترین نحو پرورش می‌دهد.

5 دلیل مهم برای فرستادن فرزندان به مدارس دبی

1. امنیت:

دبی یکی از پایین ترین آمار جرم در جهان را دارد و یکی از امن ترین شهر های جهان است.

2. پذیرایی:

دبی شهر چند فرهنگی است و 85 درصد جمعیت آن را اتباع خارجی تشکیل می دهند، بنابراین فرد با فرهنگ ها و زبان های مختلف آشنا می شود.

3. فعالیت ها:

دبی پر از فعالیت های تفریحی و ورزشی است، از شهر بازی های بزرگ تا پیست اسکی سرپوشیده و همچنین آب و هوای مناسب و ورزش های فضای باز دارد.

4. محل اقامت با کیفیت:

 دبی به لوکس و مرفه بودن معروف است و مدارس شبانه روزی دبی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با امکانات فراوان و خدمات ویژه، از استاندارد های جهانی پیروی می کنند.

5. آموزش ممتاز:

دبی سطح آموزشی بسیار بالایی دارد و محصلین از سراسر جهان به دبی می آیند تا از آموزش استاندارد و برنامه تحصیلی مختلف آن بهره‌مند شوند.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل