اقامت دائم کانادا از طریق ویزای استارتاپ

اقامت دائم کانادا از طریق ویزای استارتاپ

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Resana UAE (@resanauae)

 

 

استارتاپ ها شرکت های نوآورانه ای هستند که با تولید محصولی به کل نوآورانه تغییری شگرف در تکنولوژی از هر نوع و در هر قسمت ایجاد می کنند ( مثل اختراع یک محصول به کل جدید) و یا تغییر نوآورانه ای رو محصولات قدیمی برای بهینه سازی آن محصول مثل تغییرات شرکت اوبر بر حوزه تاکسی رانی ایفای نقش میکنند.

شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری بزرگ سراسر جهان با اطلاع از ریسک های موجود طرح های استارتاپی سالانه میلیارد ها دلار در استارتاپ ها در سراسر جهان  سرمایه گذاری میکنند. به طور مثال تقریبا تمامی بانک های بزرگ و کوچک جهان اعم از محلی و بین المللی تمایل بسیار زیادی روی سرمایه گذاری بر طرح های استارتاپی دارند.

بر طبق همین استدلال کشور های مختلف جهان سالانه برای تولید ارزش افزوده یرای کشور خود از تولید ناخالص ملی روش ها و تسهیلاتی را برای جذب طرح های نوآورانه و افراد خلاق ایجاد میکنند، تا بتوانند با هزینه های کمتری از مزایای استارتاپ ها (استارت آپ ها) استفاده کنند. از جمله این کشور ها میتوان به کشور پهناور و مهاجر پذیر کانادا اشاره کرد که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

اقامت دائم کانادا از طریق استارتاپ تا حدود سال ۲۰۱۸ فقط مختص افرادی بود که در ایران طرح نوآورانه داشتند و اجرا کردند و از اون نیز به درآمد رسیدن و حالا میخواهند طرح های خودشان را از (استارت آپ startup visa)طریق اقامت استارتاپ کانادا در این کشورگسترش بدهند.

ویزای اقامت استارتاپ کانادااما از انتهای سال ۲۰۱۸ تا به امروز با تغییر رویکرد اداره مهاجرت کانادا مبنی بر اینکه همه افرادی که دارای طرح و ایده نوآورانه و خلاقانه ای هستند میتوانند با تشکیل یک تیم مناسب و ارایه یک طرح نو آورانه  (BUSINESS PLAN )

وارایه آن به موسسات حمایتی مشخص شده در سایت اداره مهاجرت کانادا و گرفتن نامه حمایتی از این موسسات برای کل اعضای گروه و همچنین اعضای خانواده زیر 22 سال خودشان در خواست اقامت دائم دهند.

ویزای اقامت استارتاپ کانادا


اما شرکت پارسین در این سالها با تکیه بر تجربه مهاجرتی خود و همچنین مهارت هاو ارتباطات بین المللی خود موفق شده تا با کنار هم قرار دادن افراد از سراسر جهان و پیدا کردن ایده های خلاقانه بسیار زیاد و کاربردی و عملیاتی که همگی متناسب با تجربه و تحصیلات افراد تاثیر گذار گروه ها هستند تعداد زیادی از افراد را به هدف خودشان مبنی بر مهاجرت قانونی همراه با دریافت اقامت دائم گروهی از افراد همراه با درآمد ارزی برساند.

جهت شرکت در این طرح های سود آور و دریافت اقامت دائم و سپس کمتر از 3 سال پاسپورت کانادا با شماره 00971564454067 واتساپ  و گوچت

www.trdiaco.com

و همچنین وبسایت

 

ویزای اقامت استارتاپ کانادا

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل