پلایا، کلاب ساحلی جدید در پالم با فضای سواحل پرو

پلایا، کلاب ساحلی جدید در پالم با فضای سواحل پرو

کلاب ساحلی پلایا در پالم وست بیچ

میانگین دیدگاه

توضیحات

اگر شما هم مثل ما از پالم وست بیچ سیر نمی‌شوید، خوب است بدانید که کلاب ساحلی کاملا جدیدی در این ساحلی شنی زیبا افتتاح شده. پلایا، کلابی شاد و سرزنده و تا حدی سنت‌شکن است که در The Club کنار کلاب ساحلی لوکس SĀN و Eva Beach House قرار دارد.

 

بیشتر بخوانید: رستوران ها و بارهای پالم وست بیچ


این کلاب هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ شب باز است. مهمانان می‌توانند در طول روز روی تخت‌ استراحت کنند و آفتاب بگیرند، عصر که شد در تراس بنشینند، عصرانه میل کنند و غروب آفتاب را با نمای‌ زیبای شهر تماشا کنند و شب‌ها نیز از موسیقی دی‌جی لذت ببرند. در طول تابستان پیش‌رو، ورودی ساحل اختصاصی ۲۰۰ درهم در روز‌های عادی و ۲۵۰ درهم در روز‌های آخر هفته قیمت دارد و هزینه‌ای که می‌پردازید به‌طور کامل شامل غذا و نوشیدنی نیز می‌شود.

صحبت از غذا شد، سرآشپز کارلو والنتینو با ترکیبی از آشپزی ژاپنی و پرویی به شما مزه‌های جدیدی معرفی می‌کند. آشپزی پرویی با الهام از مناظر زیبای پرو، از کوه‌های آند و سواحل اقیانوس آرام تا جنگل آمازون، تنوع فوق‌العاده‌ای دارد. ماهی تازه از اقیانوس آرام، کینوای سالم و مغذی و کباب ماهی خوشمزه از مهم‌ترین بخش‌های غذاهای پرویی هستند.

رستوران هم فضای باز و هم سرپوشیده دارد و فضای داخلی آن با اتاقک‌های خاکستری، دیوارهای نقاشی‌شده و سقفی با کاشی‌های بنفش براق حال‌و‌هوای دراماتیکی ساخته است. فضای بیرون رستوران مدرن‌تر و هنری‌تر است و لوسترهای چوبی خیزران و صندلی‌های حصیری تیره دارد.

پلایا با مراسم‌هایی قرار است در ماه‌های آینده برگزار کند توجه هرکسی را جلب می‌کند. این رویداد‌ها شامل برانچ آخر هفته، ناهار کاری مخصوص و مراسم‌های مخصوص غروب آفتاب است که به شما وعده می‌دهد از ابتدای روز تا انتهای شب، خوشگذرانی فوق‌العاده‌ای خواهید داشت.

تصاویر

اطلاعات کسب و کار

آمار

75 بازدید
0 امتیاز
1 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه