کلاب شبانه بازار

کلاب شبانه بازار

کلاب بین المللی و شبانه بازار

میانگین دیدگاه

توضیحات

آماده شو دبی! یک مرکز جدید غذا و سرگرمی به شهر آمده است. کلاب بازار از کپریس از روز سه‌شنبه ۱۵ فوریه 2022 افتتاح شد و در میدان گرنداستند قرار دارد.

این کلاب جدید و جذب اصالتا ریشه در بیروت دارد و تیم سازنده‌ی آن همان تیم سازنده‌ی وایت دبی و دری‌ز هستند. کلاب بازار رو باز می‌باشد و پنج شب در هفته باز است. زمان فعالیت کلاب از سه‌شنبه تا شنبه از ساعت ۸ شب ۳ نیمه شب است.

منوی پیش‌غذای کلاب شامل پیش‌غذاهای متنوعی از کشورهای مختلف جهان می‌شود. از غداهای کلاب می‌توان به زاکزیکی یونانی، تاراماسالاتا و همچنین عرایس گوشت، فتای خامه‌ای اسماعیلیه و مینی برگر‌های لبنانی اشاره کرد. علاوه بر این‌ها چند گزینه‌ی سوشی و ماکی هم وجود دارد که همگی، از رینبو رولز تا کریسپی سالمون، بهترین کیفیت ممکن را دارند.

برای غذای اصلی، مهمانان می‌توانند انتظار غذاهایی چون واگیو توماهاک پریمیوم، سیخ سوولاکی و ریزوتو صیادیه با رنگ و بوی مدیترانه را داشته باشند. دسرها هم الهام گرفته از فرهنگ غذایی لبنان هستند و شامل عثملیه، عوامات و عروس بیروت می‌شوند.

در طول هفته آهنگ‌های جذابی نیز پخش خواهد شد و هم موسیقی عربی و هم موسیقی بین المللی ارائه می‌شود. هر سه‌شنبه دی جی سعید مراد یک میکس جذاب و پر شور و حال از مش‌آپ، اینترتینمنت و موسیقی زنده‌ی عربی به ارمغان می‌آورد.

برنامه‌ی تفریحی روزهای چهارشنبه برای طرفداران وایت آشنا خواهد بود. در این روزها، کلاب خانه‌ی جدید لیدیز نایت URBN است و مهمانان می‌توانند او موسیقی آر اند بی و فرانسوی لذت ببرند. برای دختران یک آفر وجود دارد که می‌توانید با پرداخت ۱۲۰ درهم از نوشیدنی نامحدود و سه بشقات منتخب بهره ببرید. با پرداخت ۱۹۰ درهم قلیان نیز به شما تعلق می‌گیرد.

روزهای پنجشنبه موسیقی عربی بیشتر خواهد بود؛ یک بند زنده اجرا می‌کند و سرگرمی به میزبانی سهریه ارائه می‌شود. جمعه‌ها در بازار شب‌های خاصی خواهد بود و دی جی‌ها میکسی از آهنگ‌های انگلیسی و عربی را پخش می‌کنند؛ و البته سرگرمی زنده هم هست. در نهایت، شنبه‌ها نیز لیالی اجرای زنده خواهد داشت و موسیقی و سرگرمی عربی ارائه می‌شود.

تصاویر

آمار

57 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری