کلاب ساحلی سول بیچ در دبی

کلاب ساحلی سول بیچ در دبی

کلاب سول بیچ، یک کلاب ساحلی جذاب در دبی

میانگین دیدگاه

توضیحات

دنبال یک مرکز تفریحی روزانه با ظاهر اروپایی می‌گردید که قیمتش باعث سکته نشود؟! کلاب ساحلی جدید، Soulbeach مخصوص شماست! این کلاب ۳,۰۰۰ متر مربع از ساحلی در JA The Resort را در بر می‌گیرد.

سول‌بیچ در لبه‌ی مارینای ریزورت قرار دارد و از روز جمعه ۴ فوریه به روی علاقمندان گشوده می‌شود. این کلاب شامل مجموعه‌ای از فضاهای سرپوشیده و روباز است که برای هر مناسبتی مناسب هستند.

در مرکز کلاب استخر بی‌انتهای جذابی به چشم می‌خورد که در کنار آن یک تخت آفتابگیر ۲۶ متری مخصوص برنزه شدن گروهی قرار دارد. همچنین یک فضای ساحلی طلایی ویژه، فضای برگزاری رویداد در پشت بام و دو بار ساحلی وجود دارد.

در بالای ساحل یک دی جی حرفه‌ای موسیقی‌های بی‌نظیر و شنیدنی پخش می‌کند و هر عصر، موقع غروب آفتاب نمایش‌های زنده و رقص اجرا می‌شوند.

در کنار کلاب ساحلی یک رستوران سرپوشیده و روباز هم قرار دارد که غذاهای الهام گرفته از جنوب فرانسه را سرو می‌کند. در ساحل، لانژ‌ها و اتاقک‌های شخصی قلیان هم داده می‌شود.

هزینه‌ی ورود به سول‌بیچ در طول هفته ۱۵۰ درهم (۱۰۰ درهم قابل بازپرداخت) و در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۰۰ درهم (۱۵۰ درهم قابل بازپرداخت برای غذا و نوشیدنی) می‌باشد.

این کلاب ساحلی تنها مخصوص بزرگسالان است و اتاقک‌های شخصی را با قیمت حداقل ۵۰۰ درهم ارائه می‌دهد.

آدرس: دبی، جبل علی، JA the Resort

تصاویر

اطلاعات کسب و کار

آمار

51 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری