کلاب کیو

کلاب کیو

کلاب کیو، یک کلاب شبانه جدید در دبی

میانگین دیدگاه

توضیحات

کلاب کیو، یک کلای شبانه جدید در دبی

اگر شما هم با تجربه‌ی بی‌نظیر سرگرمی‌، صرف غذا و استفاده از امکانات کلاب های دبی آشنایید، احتمالا کیو دبی به یکی دیگر از کلاب‌های محبوبتان تبدیل شود.
کلاب کیو در بزرگراه شیخ زاید و هتل شرایتون گرند دبی واقع شده است و ظرفیت پذیرایی از دویست مهمان را دارد. این نایت کلاب در دبی دارای سیستم پیشرفته‌ی AV و سقف ال ای دی ۶ متری است.

علاقمندان می‌توانند از ساعت هشت برای یک وعده غذای به یادماندنی وارد کلاب Cue شوند، ولی پس از چند ساعت فضا به کلی تغییر می‌کند و جو پارتی به خود می‌گیرد. انتظار مجموعه‌ی بزرگی از تفریحات شگفت‌انگیز را داشته باشید، از نمایش‌های هوایی گرفته تا آتش‌بازی‌های شگفت‌انگیز.
اعضای تیم پرفورمرهای کیو همگی دارای کلاس جهانی هستند و به صورت دقیق و حساب‌شده انتخاب شده‌اند تا بتوانند در تمام طول شب مهمانان را سرگرم کنند. مهمانان می‌توانند برای خود ریلکس کنند و هنگام نوشیدن کوکتل‌های دست‌ساز یا کشیدن قلیان با طعم‌های متنوع، به تماشای نمایش بنشینند.

شنبه تا پنجشنبه: از ساعت 8 شب تا 2 صبح
جمعه: از ساعت 1 بعد از ظهر تا 2 صبح

روزهای شنبه پکیج لیدیز نایت هم وجود دارد و خانم ها می‌توانند با پرداخت ۱۲۰ درهم ۳ بشقاب اسنک و چهار نوشیدنی بخورند. در صورت پرداخت ۱۹۰ درهم امکان کشیدن قلیان هم اضافه می‌شود.

سایر بخش های وبسایت رسانا را مشاهده کنید تا با تفریحات دبی و سرگرمی های مورد علاقه ی ایرانیان امارات بیشتر آشنا شوید.

00971554556106

https://www.instagram.com/cuedubai/

تصاویر