تخفیف بلیط اکسپو 2020

تخفیف بلیط اکسپو 2020

تخفیف بلیط نمایشگاه اکسپو 2020

میانگین دیدگاه

توضیحات

اولین نمایشگاه جهانی منطقه، یک «پاس فصلی» را معرفی کرده است که به دارندگان اجازه ورود نامحدود برای سه ماه را می دهد. این کارت با قیمت 195 درهم برای ورود به نمایشگاه اکسپو 2020 دبی تا 31 مارس 2022 معتبر است. همچنین 10 «رزرو هوشمند صف» در روز برای غرفه‌ها و جاذبه‌ها را ارائه می‌کند، «بنابراین می‌توانید از انتظار در صف‌های طولانی نجات یابید».

بازدیدکنندگان بین 18 تا 59 سال می توانند از این کارت استفاده کنند که قبلاً 495 درهم قیمت داشت. “دسترسی رایگان، با ورودی های نامحدود برای 3 ماه به نمایشگاه، برای کودکان و جوانان زیر 18 سال، دانشجویان دوره های عالی ، سالمندان 60 سال و بالاتر، و افراد معلول در دسترس است.
در وب‌سایت اکسپو 2020 آمده است که بلیط‌های کودکان زیر شش سال تنها در بدو ورود در ورودی اکسپو برای بازدیدکنندگان صادر می‌شود و نمی‌توان آن‌ها را آنلاین رزرو کرد. بلیط های روزهای هفته نیز با قیمت 45 درهم موجود است و برای ورودی های دوشنبه تا جمعه معتبر است.

اکسپو دبی اقدامات ایمنی سختگیرانه‌ای را برای کووید-19 اعمال می‌کند که شامل پوشیدن ماسک برای بازدیدکنندگان، کارکنان و شرکت‌کنندگان است و شامل امکانات تست پی‌سی‌آر در محل برای کارکنان و کارگران خط مقدم می‌شود.
همه کارکنان نمایشگاه و شرکت‌کنندگان بین‌المللی، داوطلبان، پیمانکاران و ارائه‌دهندگان خدمات باید واکسینه شوند، در حالی که بازدیدکنندگان 18 ساله و بالاتر باید مدرکی دال بر هرگونه واکسیناسیون یا آزمایش پی‌سی‌آر منفی که در 72 ساعت گذشته انجام شده است ارائه دهند.

اطلاعات کسب و کار

آمار

99 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه