بلک فرایدی  در دبی

بلک فرایدی در دبی

بلک فرایدی در دبی از 26 نوامبر

میانگین دیدگاه

توضیحات

دنبال یک دست لباس خوب می‌گردید، قصد خرید گوشی هوشمند دارید یا می‌خواهید یک کیف زیبا و لوکس تهیه کنید؟ اهمیتی ندارد! هر چیزی را که بخواهید این ماه با بهترین قیمت پیدا می‌کنید.
بلک فرایدی امسال رسما در روز ۲۶ نوامبر برگزار می‌شود؛ پس تنها کم‌تر از دو هفته تا قیمت‌هایی باورنکردنی فاصله داریم.
ما در این جا شما را با دو مورد از بهترین آفرها آشنا می‌کنیم: جمعه‌ی زرد (یلو فرایدی) Noon.com و جمعه‌ی سفید (وایت فرایدی) آمازون.
در جمعه‌ی زرد فروشگاه اینترنتی نون که از ۲۲ نوامبر آغاز می‌شود و تا ۲۸ نوامبر ادامه دارد می‌توانید هر چیزی را که بخواهید خریداری کنید. بر روی هزاران کالا تخفیفات حداکثر ۸۰ درصدی اعمال می‌شود و هر شش تا هشت ساعت هم تخفیفات کوتاه مدت روزانه ارائه می‌شوند. برندهای محبوبی چون نایکی، آدیداس و ریبوک تخفیف فوق‌العاده خواهند داشت و البته ممکن است بتوانید آیفون جدید را با حداکثر ۴۰ درصد تخفیف خریداری کنید.
جمعه‌ی سفید آمازون هم از ۲۲ نوامبر آغاز می‌شود ولی تا ۲۹ نوامبر ادامه خواهد داشت. در جمعه‌ی سفید می‌توانید تمامی کالاها، از لوازم الکترونیکی و آشپزخانه گرفته تا لباس‌های ورزشی را با حداکثر ۷۰ درصد تخفیف تهیه کنید. اگر از اعضای آمازون پرایم باشید یک روز زودتر یعنی از ۲۱ نوامبر از تخفیفات بهره‌مند می‌شوید.