بلیت اکسپو 2020 دبی با نصف قیمت

بلیت اکسپو 2020 دبی با نصف قیمت

بلیت اکسپو 2020 دبی در ماه نوامبر با نصف قیمت

میانگین دیدگاه

توضیحات

نمایشگاه اکسپو 2020 که هم‌اکنون در دبی در حال برگزاری است، تخفیف ویژه‌ای را برای بازدیدکنندگان خود ویژه‌ی ماه نوامبر در نظر گرفته است.

بلیت بازدید روزانه از اکسپو 2020 در حالت عادی 95 درهم قیمت دارد، اما تا تا 30 نوامبر بازدیدکنندگان می‌توانند بلیت یک روزه را با قیمت 45 درهم تهیه کنند.

بیشتر بخوانید: همه‌ چیز درباره نمایشگاه اکسپو 2020 دبی

از زمان آغاز رویداد، بازدیدکنندگان اکسپو ۲۰۲۰ دبی با اشتیاق فراوان مهر پاویون کشورهای مختلف که تعدادشان به جمعا ۱۹۲ عدد می‌رسید را جمع می‌کردند. حالا عده‌ی زیادی شانس این را دارند که با برنده شدن در قرعه کشی یک میلیون مایلی امارات اسکای‌وارد، به صورت فیزیکی نیز از این کشورهای فوق العاده بازدید کنند.
جوایز متنوع دیگری از جمله سری کاملا جدید نیسان X-Terra SUV نیز یه عنوان بخشی از آفرهای “در اکسپو ۲۰۲۰ دبی کاوش کن، در دنیا کاوش کن” ارائه می‌شوند. این برنامه به دنبال این است که مردم را به بازدید از هر چند پاویون که می‌توانند تشویق کند. با بلیط جدید ۴۵ درهمی November Weekday Pass، بازدید از اکسپو این ماه از همیشه ساده‌تر است.
با این بلیط که از هفتم تا سی‌ام نوامبر موجود خواهد بود، می‌توانید در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه یک بازدید یک روزه از اکسپو داشته باشید.

برنامه‌ی “در اکسپو ۲۰۲۰ دبی کاوش کن، در دنیا کاوش کن”، از هفتم نوامبر تا دهم دسامبر جریان خواهد داشت و پنج برنده‌ی بزرگ قرعه‌‌کشی نیز معرفی می‌کند. این برندگان هر کدام یک میلیون مایل سفر با اسکای‌وارد برنده می‌شود.
پنجاه قرعه‌کشی هفتگی هم با جوایزی چون خودروی نیسان X-Terra SUV، سکه‌های طلای اکسپو، تجارب یوبیل و کارت هدیه‌ی F&B به ارزش ۲۵۰ درهم برگزار می‌شود.
برای شرکت در قرعه‌کشی باید از یکی از پیشخوان‌های سایت اکسپو کارت مهر تهیه کنید و مهر حداقل ۵۰ پاویون را دریافت کنید.

اکسپو ۲۰۲۰ دبی در نخستین ۵ هفته‌ی خود (تا اوایل نوامبر) که از اول اکتبر آغاز شد، حدود سه میلیون بازدید را تجربه کرده است.

در مجموع اکسپو در پنج هفته‌ی نخست خود ۲,۹۴۲,۳۸۸ بازدید داشته است. بیش از ۱۰۰,۰۰۰ مورد از این بازدیدها متعلق به کودکان مدرسه‌ای بوده است.

انتظار می‌رود که در “هفته‌ی یادگیری و دانش” بازدید بیشتری توسط دانش‌آموزان صورت بگیرد.
تعداد بازدیدهای مجازی از اکسپو هم در این مدت به مجموعا ۱۴.۸ میلیون عدد رسیده
است.

اطلاعات کسب و کار

آمار

15 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه