کنسرت آندره بوچلی در یاس آیلند

کنسرت آندره بوچلی در یاس آیلند

24 نوامبر، کنسرت آندره بوچلی

میانگین دیدگاه

توضیحات

آندره بوچلی تا به حال بیش از 90 میلیون نسخه از آلبوم‌های خود را در جهان به فروش رسانده، شش دوره نامزد گرمی آواردز بوده و برای برخی از مشهورترین افراد دنیا اجرا کرده است. آندره‌آ بوچلی این نوامبر بار دیگر به امارات می‌آید. این هنرمند محبوب موسیقی کلاسیک، در پنجشنبه مورخ 24 نوامبر، کنسرت ویژه‌ای در اتحاد پارک ابوظبی واقع در یاس آیلند برگزار می‌کند.

فروش بلیت‌ از 12 ظهر روز پنجشنبه، 5 ژوئیه، آغاز شده و قیمت‌ها از 395 درهم شروع می‌شوند. بلیت جایگاه B Reserve 395 درهم، premium 965 درهم، VIP 995 درهم و جایگاه VVIP برابر 1305 درهم خواهد بود. برای تهیه بلیت می‌تواند از طریق وبسایت ticketmaster.ae و یا شعب Virgin Megastores در سرتاسر امارات اقدام کنید.

این تِنورخوان بی‌بدیل دنیای موسیقی گلچینی از ماندگارترین آهنگ‌های خود، از جمله Time To Say Goodbye و Vivo Por Lei را برای طرفداران خود اجرا خواهد کرد. همچنین امیدواریم چند تا از آهنگ‌های آلبوم آخر بوچلی با نام Believe را هم در این کنسرت بشنویم. مجموعه ترانه‌های این اجرا شامل برخی از تصنیف‌های محبوب و شاهکارهای اُپرایی او خواهد بود.

کنسرت پنجشنبه، پنجمین اجرای بوچلی در ابوظبی خواهد بود؛ چندین بار هم در دبی اجرا داشته است. این هنرمند ایتالیایی پیشاپیش در رابطه با کنسرت امسال خود در ابوظبی گفت: “ابوظبی در قلب من جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد. بی‌صبرانه منتظر رفتن به استیج در اتحاد پارک و اجرا برای مردمی که قدر زیبایی موسیقی کلاسیک را می‌دانند هستم. رویداد بسیار ماندگاری برای همه خواهد بود.”

اتحاد پارک، یاس آیلند، ابوظبی، پنجشنبه 24 نوامبر، شروع قیمت‌ها از 395 درهم

اطلاعات کسب و کار

آمار

42 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه