کنسرت جاستین بیبر در دبی

کنسرت جاستین بیبر در دبی

8 و 9 اکتبر، کنسرت جاستین بیبر در دبی

میانگین دیدگاه

توضیحات

سوپراستار جهانی، جاستین بیبر، بار دیگر در 8 اکتبر برای یک شب کنسرت به دبی می‌آید.

این اجرا که در کوکا کولا آرنا برگزار می‌شود بخشی از تور جهانی جاستیس این خواننده مشهور است.

این تور شامل اروپا، آمریکای جنوبی، جنوب شرق آسیا و استرالیا بوده و سال آینده با اجرا در لهستان به پایان می‌رسد. این تور تا به حال مجموعا 1.3 میلیون بلیت فروخته است و این آخرین دور از تور جهانی جاستیس خواهد بود. قیمت بلیت کنسرت جاستین بیبر در دبی از 299 درهم شروع می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق وبسایت کوکا کولا آرنا (www.coca-cola-arena.com) از ساعت 10 صبح 26 مه برای پیش‌خرید ثبت نام کنند. به کسانی که از این طریق نام‌نویسی می‌کنند، لینکی برای خرید بلیت ارسال می‌شود.

قیمت‌ها به درهم: 299 (صندلی برنز)، 399 (صندلی نقره‌ای)، 499 (صندلی گلد)، 699 (جایگاه گلد سیرکل)، 799 (صندلی دایموند)، 1099 (صندلی فن‌پیت)، 1349 (جایگاه فن‌پیت).

فروش عمومی بلیت از 10 صبح 27 مه آغاز خواهد شد.

ستاره‌ی پاپ و برنده‌ی جایزه‌ی گرمی، جاستین بیبر، در ماه ژوئن در فضای مجازی از خبر ابتلای خود به سندرم رمزی هانت خبر داد، اجرای خود در دبی را طبق برنامه به صحنه می‌برد.

بیبر تور جهانی خود با نام “جاستیس” را در روزهای 8 و 9 اکتبر با اجرا در کوکا کولا آرنا به دبی می‌آورد. او پیش‌تر به دلیل وضعیت پزشکی خود، کنسرت‌هایش در واشتنگن دی‌سی، تورنتو و نیویورک را کنسل کرد.

توماس اوسن، مالک تاپ اینترتینمنت، برگزارکننده‌ی کنسرت دبی، گفت: “سلامتی از هر چیزی مهم‌تر است و همه ما در مجموعه تاپ اینترتینمت برای جاستین آرزوی بهبود هرچه سریع‌تر را داریم. بی‌صبرانه مشتاق اجرای دبی در 8 و 9 اکتبر به‌عنوان بخشی از جاستیس وورلد تور هستیم و به طرفداران جاستین بیبر در خاورمیانه اطمینان می‌دهیم که کنسرت‌ها همچنان طبق برنامه پیشین برگزار خواهند شد. بلیت‌ها در coca-cola-arena.com قابل تهیه هستند.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Virgin Radio Dubai 104.4 (@virginradiodxb)

اطلاعات کسب و کار

آمار

474 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
1 اشتراک گذاری

نقشه